Take a fresh look at your lifestyle.

خبر تلخ مجری شبکه ورزش: درگیر سرطان خون هستم

مجتبی پوربخش مجری، تهیه‌کننده تلویزیون و فیلمساز؛ 8 آبان 1361 در رشت متولد شد. این هنرمند فعالیتش را از سال 82 در باشگاه خبرنگاران جوان آغاز کرد. متاسفانه وی حدود 2 سال است که با سرطان خون دست و پنجه نرم می کند و تا کنون فقط نزدیکان وی از این موضوع آگاه بودند تا اینکه اخیرا طی ویدیویی در صفحه اینستاگرامش این مساله مهم را با طرفدارانش در میان گذاشت. با آرزوی سلامتی و تندرستی برای این هنرمند جوان.

مطالب پیشنهادی: دعا برای شفای بیماران سرطانی

مجتبی پوربخش به سرطان خون مبتلا شد

مجتبی پور بخش مجری شبکه ورزش با انتشار ویدیوی زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش از بیماری سختی که حدود 2 سال با آن دست و پنجه نرم می کند خبر داد و نوشت :

سلام به همه راستش امروز دو سال از زمانی که متوجه شدم درگیر بیماری سرطان خون هستم میگذره. تو این دو سال فقط یک تعداد محدودی از دوستای خیلی نزدیکم از این ماجرا خبر داشتن و به دلالیل زیادی که چندتاشو حتما خواهم گفت کسی از این موضوع اطلاع نداشت.

یکی از مهمترین دلایلی که دوست نداشتم این مساله رو باز گو کنم اولا شرایط روحی خودم بود که برام خیلی سخت بود پذیرشش و روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم تا اینکه بالاخره باهاش کنار اومدم . یکی از دلایل دیگم این بود که دوست نداشتم کسی بهم ترحم کنه یا قضاوتم کنه و بخاطر بیماریم با چشم دیگه ای بهم نگاه کنه و‌کلا از هیچکس تو زندگیم انتظار همراهی هم نداشتم .بعد از صحبت با مشاور و یکسری دوستام متوجه شدم که همین نگفتن بیماریم باعث میشه فشار زیادی به خودم بیارم و وقتی نمیتونی دلیل درستی برای خستگیهای غیر معمولت بیاری یا وقتی با یه سرماخوردگی ساده بیش از ادمهای عادی باید مراقبت کنی که زودتر خوب بشی وخیلی مسائل ریز و درشت دیگه خیلی سخت میشد مخفی کردنش برام.

امشب اما تصمیم گرفتم این اتفاق رو با شما در میان بگذارم و اینم بگم که این بیماری بهم یاد داد تا وقتی که خدا بهت فرصت نفس کشیدن میده باید از هر روزش استفاده کرد. به دوستام محبت کنم. تو کارهام تلاش کنم. تا میتونم خاطرات خوب بسازم که یادگار بمونه و تا میتونم دل بدست بیارم. پشت مردمم باشم از هیچی جز خدا نترسم. ❤️

توکلم بخداست و سعی میکنم از روزهایی که خدا بهم داده درست استفاده کنم الکی هم ادا در نمیارم که من به مبارزه با سرطان میرم و شکستش میدم اما به تقدیر الهی احترام میزارم هر چی خیره همون میشه. دمتون گرم

مطالب پیشنهادی: رفتار صحیح با بیماران سرطانی

جهت بازدید از صفحه اینستا گرام مجتبی پوربخش روی لینک زیر کلیک کنید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. مجید زارعی می گوید

    احسنت به روحیه ات
    مطمئن باش بهترین ها برات اتفاق می افته
    اخبار خوبی ازت شنیدیم
    بازم منتظر شنیدن اخبار ناب تر ازت هستیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.