Take a fresh look at your lifestyle.
مرور برچسب

روز دختر

استوری برای روز دختر مبارک جدید از طرف مادر و پدر

روز دختر مصادف با میلاد حضرت معصومه (س) می باشد. اگر دارای فرزند دختر هستید و در این روز زیبا می خواهید استوری تبریک برای او بگذارید ادامه این مقاله را با دقت بخوانید تا با متن های زیبا برای استوری روز دختر مبارک آشنا شوید.

شعر روز دختر؛ کوتاه، زیبا، شاد و جدید ۱۴۰۲

اگر به دنبال شعر قشنگ روز دختر هستید تا روز دختر را تبریک بگویید، در این مطلب مجموعه ای از جدیدترین و قشنگترین شعر برای روز دختر وجود دارد که شاد و کوتاه هستند و می توانید از آنها استفاده کنید.

متن و عکس تبریک روز دختر از طرف پدر برای استوری، پیام، پست (۱۴۰۲)

پدر های مهربون می تونید با متن و عکس های زیبای این پست روز دختر رو به دخترتون تبریک بگید! در این مقاله چندین متن تبریک روز دختر از طرف پدر مناسب استوری، کپشن پست و پیام به شما عزیزان ارائه می شود.

متن تبریک روز دختر از طرف مادر (احساسی و زیبا مخصوص ۱۴۰۲)

31 اردیبهشت ماه سال 1402 برابر با 1 ذوالقعده در تقویم شمسی که مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) می باشد "روز دختر" نام گرفته. برای دیدن زیباترین متن تبریک روز دختر از طرف مادر برای استوری و کپشن همراه ما باشید.

متن و عکس نوشته تبریک روز جهانی دختر (۱۱ اکتبر ۲۰۲۲)

متن و عکس نوشته روز جهانی دختر مبارک در این نوشته تقدیمتان می شود. 11 اکتبر با روز جهانی دختر (دختر بچه) نامگذاری شده و این نامگذاری در سال 2012 توسط سازمان ملل متحد انجام شد و با هدف حمایت بیشتر و بهتر از دختران و فرصت های برابر و آگاهی…

تبریک روز دختر به زبان های مختلف (انگلیسی، ترکی، استانبولی، کردی)

ممکن است به دنبال تبریک روز دختر به زبان های مختلف باشید تا به شکل ویژه ای روز دختر را تبریک بگویید. در این مطلب تبریک روز دختر به زبان های انگلیسی، ترکی، استانبولی و کردی را مشاهده می کنید.