Take a fresh look at your lifestyle.

نحوه چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع شکل

اگر قسمت پذیرایی خانه شما مربع شکل است و میخواهید دو دست مبل در آن بپینید این مطلب را بخوانید. بسیاری از خانه ها و نشیمن های خانه ها به قدری مرتب و زیبا هستند که حس بسیار خوبی به مهمان ها و افراد میدهد. نحوه چیدمان خانه میتواند تاثیر مستقیم و غیر مستقیمی بر روان افراد بگذارد. به طور مثال زیبایی و طراوتی که داخل یک خانه وجود داشته باشد منجر به آسایش روانی افراد آن خانه میشود. در این نوشته قصد داریم نکات مربوط به نحوه چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع را ذکر کنیم که میتواند به زیبایی خانه شما بیافزاید.

چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع

خانه ها و آپارتمان ها به سبک ها، اندازه ها و ابعاد مختلفی ساخته و طراحی شده اند اما نکته ای که وجود دارد و میخواهیم در این پست به آن بپردازیم پذیرایی هایی است که به شکل مربع هستند و افراد نمیدانند که مبل های خود را چگونه بچینند تا مناسب پذیرایی مربع شکل آن ها باشد. نگران نباشید در این قسمت نیز قصد داریم تا نحوه چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع شکل کوچک و بزرگ را برایتان کامل توضیح دهیم و بگوییم که چگونه مبلمانتان را چگونه بچینید تا در پذیرایی مربع شکل شما ظاهری زیبا داشته باشند؟

نکاتی برای چیدمان اصولی دو دست مبل در پذیرایی های مربع

اگر پذیرایی شما به شکل مربع است بهتر است که ابتدا مدل و سبک مبلمانتان را دخیل بدانید. میتوانید مبل های خود را به صورت زاویه دار قرار دهید.

۱۰ نکته برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی به سبک مدرن

یک نقطه مرکزی را در نظر بگیرید که در راس همه چیز قرار بگیرد و مبل هایتان را به دور آن بچینید. بهترین چیدمان برای پذیرایی های مربع شکل کوچک این است که از مبلمان رنگ روشن استفاده کیند چرا که رنگ روشن باعث میشود کوچکی محیط کمتر دیده بشود. تزئین و طراحی داخلی خانه و پذیرایتان را میتوانید با استفاده از آینه ها تکمیل کنید. آینه باعث میشود که محیط بسیار بزرگ تر به نظر برسد و هرچه اشیا رنگ روشن بیشتر و آینه استفاده کنید ترکیب زیبا تری را برای خانه خود به وجود می آورید.

پذیرایی ساختمان ها میتواند به اشکال متفاوتی باشد. در این قسمت از پست قصد داریم تنها در مورد نحوه چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع صحبت کنیم و بگوییم که اگر پذیراییتان به شکل مربع بزرگ و یا مربع کوچک است چگونه میتوانید آن را تزئین کنید؟ مطمئنا طراحی و دیزاین پذیرایی مربع کوچک با پذیرایی مربع بزرگ متفاوت است.

نکاتی که باید در دکوراسیون اتاق کودک رعایت شود !

حال اگر فرض کنیم که پذیرایی شما به شکل مربع بزرگ است و قصد چیدمان مبل را دارید اما جواب سوال “نحوه چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع بزرگ به چه صورت است؟” 

باید گفت که میتوانید، به سادگی میتوانید پذیرایی خانه تان را به قسمت های مختلف تقسیم کنید. به هر صورت میتوانید هر قسمت از پذیرایی خود را به هر سبکی که علاقه دارید طراحی کنید. به طور مثال میتوانید بخشی را طراحی سنتی و قدیمی انجام دهید و قسمت های دیگر را مدرن طراحی کنید.

برای مثال یک دست را رو به رو تلویزیون و آن یکی دست را یک طرف دیگر قرار دهید. در این نوع چیدمان بهتر است که فاصله بین دو دست مبل را طوری طراحی کنید که محل رفت و آمد شما، با سایر بخش های خانه باشد.

اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع

در ادامه اشکال و طراحی های نمونه برای چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع را در اختیارتان قرار داده ایم.

اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع
اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، با یک نقطه مرکزی را در عکس فوق انتخاب کرده اند و دو دست مبل را در اطراف آن چیده اند.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۰ که طراحی فوق العاده ای دارند

اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع
اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع

استفاده از یک میز در وسط و قالیچه یا فرش کوچک در مرکز پذیرایی کمک شایانی به چیدمان پذیرایی شما می کند.

اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع
اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع

همانطور که مشاهده می کنید در عکس فوق، مرکزیت آپارتمان و پذیرایی تلوزیون است.

اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع
اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع

چیدمان زاویه دار مبل ها یکی از نکاتی است که در چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع میتوانید رعایت کنید.

اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع
اشکال چیدمان دو دست مبل در پذیرایی مربع

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.