Take a fresh look at your lifestyle.

۱۹ زوج سینمایی مشهور جهان که فراموش کرده ایم همچنان با هم هستند

زوج های سینمایی جهان همواره زیر زره بین مخاطبان بوده اند و زندگی آنها بطور کامل رسد می شود.با ما معرفی زوج های سینمایی مشهور جهان که طلاق نگرفته اند و به خوبی خوشی به زندگی مشترک خود ادامه می دهند.

با تمام طلاق های هالیوودی که هر هفته سرخط خبرهای روزنامه ها را به خود اختصاص می دهند، اینگونه به نظر می رسد که افراد مشهور نمی توانند یک رابطه را حفظ کنند. اما در این بین تعداد کمی زوج سینمایی نیز وجود دارند که علیرغم پیگیری مطبوعات استثنا می باشند و برای سال ها در کنار هم مانده اند. البته همگی آن ها ازدواج نکرده اند اما موجب شده اند تا ما به قدرت عشق ایمان بیاوریم! در اینجا نگاهی می اندازیم به 20 زوج سینمایی مشهوری که همچنان رابطه خود را حفظ کرده اند.

شاید این زوج هایی سینمایی را باید بهترین زوج های سینمایی جهان معرفی کرد و به اونها تبریک گفت.

بهترین زوج های سینمایی جهان که سال هاست با هم زندگی می کنند

تعدادی از سلبریتی هایی که زن و شوهر هستند و با وجود گذشت سال ها همچنان با هم زندگی می کنند را همراه با عکس به شما معرفی می کنیم. همچننی داستان آشنایی و ازدواج آن ها را برای شما بازگو می کنیم.

همچنین ببینید: سلبریتی های خارجی که پیج اینستاگرام ندارند

 1- کامرون دیاز و بنجی مدن

بهترین زوج های سینمایی جهان: کامرون دیاز و بنجی مدن
کامرون دیاز و بنجی مدن

شاید یکی از بهترین زوج های سینمایی جهان این دو شاخ نبات باشند! در واقع کامرون دیاز و بنجی مدن توسط رفیق نزدیک دیاز، نیکول ریچی که اتفاقاً با یکی از برادرهای مدن عضو گروه راک گود شارلوت ازدواج کرده است، به هم معرفی شدند. این دو در تاریخ 5 ژانویه سال 2015 با هم ازدواج کردند(تنها سه ماه پس از نامزدیشان و در بازه زمانی کمتر از یک سال از اولین دیدارشان).

“نمی دانم که برای ازدواج آماده بودم یا نه اما می دانستم بنجی خاص است. او مرد خوبی است،” دیاز در مورد عروسیش به InStyle گفت و اضافه نمود که بنجی بهترین اتفاق زندگیش بوده است. “مطمئناً ازدواج سخت است و به سخت کوشی نیاز دارد. شما به فردی نیاز دارید که مایل به تحمل این سختی با شما باشد زیرا ازدواج 60-40 نیست بلکه 50-50 است. همیشگی است. آن یک همکاری دوطرفه است!”

2- آنجلا باست و کورتنی بی.ونس

سلبریتی هایی که با هم زندگی می کنند: آنجلا باست و کورتنی بی.ونس
آنجلا باست و کورتنی بی.ونس

آنجلا باست و کورتنی بی.ونس برای اولین بار در کالج ییل همدیگر را ملاقات کردند و در سال 1997 سرنوشتشان به هم گره خورد. آن ها در سال 2006 ازطریق روش لقاح مصنوعی صاحب دوقلو شدند، یک پسر به نام اسلیتر و یک دختر به نام برنوین.

در جوایز ایمی سال 2016، وقتی ونس برای بازی خود در نقش جانی کوکران در داستان ترسناک آمریکایی جایزه دریافت می کرد، فرصت را غنیمت شمرد تا پیام معناداری به عشق دیرینه خود دهد. او گفت:”به زنی که مرا به حرکت درمی آورد، آنجلا اولین باست، این یکی برای تو است.”

3- پنه لوپه کروز و خاویر باردم

زوج های مشهور سینما که همچنان با هم هستند: پنه لوپه کروز و خاویر باردم
پنه لوپه کروز و خاویر باردم

اگرچه آن ها اولین بار سر فیلمبرداری فیلم خامون، خامون در سال 1992 همدیگر را ملاقات کردند اما پس از گذشت یک دهه و اندی در سال 2008، سر فیلمبرداری فیلم ویکی کریستینا بارسلونا بود که پنه لوپه کروز و خاویر باردم تصمیم گرفتند با هم باشند. و حتی مدت پس از آن نیز رابطه خود را علنی نکردند. سپس، در جولای سال 2010، طی مراسمی خصوصی در اقامت گاه باهامیان یکی از دوستانشان ازدواج کردند.

همانطور که به تازگی کروز در مصاحبه ای به Tatler گفته است، او و باردم یک دهه پیش تصمیمی گرفتند، “یک تصمیم خیلی خوب برای ما، که در مورد رابطه مان صحبت نکنیم.” او ادامه داد:”در غیراینصورت همه چیز خیلی عجیب به نظر می رسید و من نمی توانستم این کار را انجام دهم.”

4- آنت بنینگ و وارن بیتی

بهترین زوج های سینمایی جهان: آنت بنینگ و وارن بیتی
آنت بنینگ و وارن بیتی

عشق بین آنت بنینگ و وارن بیتی وقتی شروع شد که وارن بیتی به دنبال بازیگری برای ایفای نقش اول زن در فیلم باگزی در سال 1991 می گشت و با اولین نگاه عاشق بنینگ شد. بیتی یک زن باز بدنام بود و بنینگ تازه واردی بود که توانست آن کودک وحشی را رام کند. و اکنون بیش از 27 سال است که ازدواج کرده اند.

وقتی از بنینگ در مورد راز عشق ماندگارشان پرسیده شد، او به Us Weekly گفت:”همانطور که هر کسی که ازدواج کرده است، می داند هیچ رازی وجود ندارد. ما یک خانواده خارق العاده هستیم. بچه های زیبایی داریم. سختی های زیادی را پشت سر گذاشته ایم. خانواده مرکز زندگی است، مهم ترین چیز زندگی است، همه چیز است.”

5- کوین بیکن و کیرا سجویک

بهترین سلبریتی های مشهوری که با هم زندگی می کنند: کوین بیکن و کیرا سجویککوین بیکن و کیرا سجویک سه دهه است که ازدواج کرده اند- آنچه که امروزه در در میان بازیگران هالیوود و به خصوصوص بازیگران زن هالیوود بسیار نادر است.  اگرچه آن ها سر فیلمبرداری تله فیلم 1988 به نام آسمان لیمویی دوباره همدیگر را ملاقات کردند اما در واقع ملاقات اولشان به قبل تر از آن برمی گردد. یعنی در دهه 70، پس از اجرای یک نمایش، دختری در آنجا نشسته بود که به تازگی نمایش را دیده بود و برادرش به او گفت:”تو آن بازیگر را دوست داری، برو و بگو که دوستش داری.” بیکن در شوی تلویزیونی به نام late late show با کریگ فرگوسن در سال 2014 بازگو کرد. “او دختر کوچکی بود، تنها 12 سال داشت.”(که اختلاف سنیشان را مشخص کرد، بیکن در آن زمان حدود 19 سال داشت.)

از آن زمان تابحال این زوج در پروژه های مشترک زیادی حضور داشته اند و دو بچه دارند- یک پسر به نام تراویس(در سال 1989 متولد شد) و یک دختر به نام سوزی(در سال 1992 متولد شد).در واقع، گاهی اوقات خوب است که به یاد بیاوریم عشق حقیقی وجود دارد.

6- الکسیز بلدل و وینسنت کارتیسر

بهترین زوج های مشهور سینما که زن و شوهر هستند: الکسیز بلدل و وینسنت کارتیسر
الکسیز بلدل و وینسنت کارتیسر

عهد این دو در بهشت تلویزیون بسته شده است! الکسیز بلدل و وینسنت کارتیسر قرارهای عاشقانه خود را در سال 2012 آغاز کردند یعنی وقتی که بازیگر سریال دختران گیلمور به عنوان بازیگر مهمان در مد من نقش آفرینی کرد و نقش عاشق شخصیت کارتیسر را بازی کرد. این دو در مارچ سال 2013 نامزد و در جون سال 2014 ازدواج کردند و اولین فرزندشان(یک پسر) در پاییز سال 2015 به دنیا آمد.

به تازگی معلوم شده است که او و بلدل دلایل خوبی برای مخفی نگه داشتن رابطه شان داشته اند. او به Vulture گفت:”این چیزی است که در مورد مهم ترین جنبه های زندگی دریافته ام، اگر آن ها را با دنیا به اشتراک بگذارم و دری را برای افرادی باز گذارم تا عصبانیت خود را خالی کنند یا برای خودنمایی آن را تحسین کنند، از ارزشش کم می شود، پست می شود، تضعیف می شود. و این جادویی است که عشق و هر چیز مرتبط به آن عمیقاً معنوی می باشند و اینگونه نگریستن به آن ها درست نیست!”

7- اوا مندس و رایان گاسلینگ

زوج های مشهور سینما که با هم هستند: اوا مندس و رایان گاسلینگ
اوا مندس و رایان گاسلینگ

هیچ لزومی ندارد که زوج ها با هم ازدواج کرده باشند تا برای طولانی مدت با هم بمانند. یک نمونه اوا مندس و رایان گاسلینگ هستند. آن ها برای اولین بار سر فیلمبرداری پروژه ای به نام مکانی آن سوی کاج ها با هم قرار گذاشتند. از آن پس، صاحب دو فرزند شده اند، دو دختر به نام های اسمرالدا(در سال 2014 متولد شد) و آمادا(در سال 2016 متولد شد). چنانچه معلوم شده است، بچه دار شدن اصلاً جز برنامه های مندس نبوده است تا وقتی که او نیمه گمشده اش را پیدا کرد. او به Women’s Health گفت:”این غیرقابل تصورترین چیز در ذهن من بود. و عشق با رایان گاسلینگ اتفاق افتاد. و بعد بچه دار شدن از او برای من معنا پیدا کرد. این موضوع برای او خیلی خاص و مهم بود.”

8- آیلا فیشر و ساشا بارون کوهن

19 زوج مشهور سینما که همچنان با هم هستند: آیلا فیشر و ساشا بارون کوهنآیلا فیشر و ساشا بارون کوهن برای اولین بار در یک مهمانی در سال 2022 با هم ملاقات کردند و سپس در سال 2004 نامزد شدند. چند سال به طول انجامید تا در نهایت در سال 2010 با تغییر مذهب فیشر به مذهب کوهن یعنی یهودیت، با هم ازدواج کردند. طبق Women’s Day، فیشر پس از ازدواج با کوهن ازطریق ایمیل به دوستانش خبر داد و نوشت:”ما انجامش دادیم- ما ازدواج کردیم. این به طور قطع بهترین روز زندگی من می باشد و در بسیاری از لحظات بسیار دلتنگ شما بودم. در تک تک لحظات به یاد شما بودم اما من و ساشا نمی خواستیم عروسی پر سر و صدایی داشته باشیم- فقط ما بودیم.”

9- سارا میشل گلر و فردی پرینز جونیور

19 زوج مشهور سینما که همچنان با هم هستند: سارا میشل گلر و فردی پرینز جونیور
سارا میشل گلر و فردی پرینز جونیور

وقتی صحبت از سارا میشل گلر و فردی پرینز می شود، ممکن است عشق در نگاه اول به نظر رسد- با توجه به این واقعیت که آن ها در فیلم ترسناک من می دانم در تابستان گذشته چه کار کردی در سال 1997 با هم آشنا شدند- اما این تمام واقعیت نیست. معلوم شده است که آن ها تا از 2000 قرارهای عاشقانه خود را شروع کردند. در سال 2001 نامزده شده و در سال 2002 با هم ازدواج کردند و صاحب دو فرزند می باشند- یک دختر به نام شارلوت(در سال 2009 متولد شد) و یک پسر به نام راکی(در سال 2012 متولد شد). آن ها همچنین در دو فیلم لایو اکشن اسکوبی دو با هم به ایفای نقش پرداختند.

پرینز در مصاحبه ای در سال 2006 به AOL Build گفت:”ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که در زمان مناسب در جایی قرار گرفیتم که هر دو به دنبال هدفی جدی بودیم و این برای ما ثمربخش بود. بنابراین، ما خوش شانسیم اما برای به رسیدن به آن خیلی تلاش کردیم. این فقط حاصل شانس نیست بلکه سخت کوشی نیز هست.”

10- آلیشا کیز و سویز بیتز

بهترین زوج های مشهور سینما که همچنان با هم هستند: آلیشا کیز و سویز بیتز
آلیشا کیز و سویز بیتز

آلیشا کیز و سویز بیتز از نوجوانی همدیگر را می شناختند اما کیز گفته است که در آن زمان این آهنگساز “بسیار آزاردهنده” بود. این اظهار نظر در نهایت تغییر کرد و آن ها قرار گذاشتن را شروع کردند. سپس، همه چیز با سرعت نور اتفاق افتاد: آن ها در می سال 2010 با هم نامزد شدند و دو ماه بعد ازدواج کردند و سه ماه پس از آن اولین فرزندشان(یک پسر به نام ایجپت) به دنیا آمد. در سال 2014، دومین پسرشان به نام جنسیس نیز متولد شد.

و از آن موقع عشقشان هر روز قوی تر شده است. در جشن نهمین سالگرد ازدواجشان، کیز در اینستاگرام خود اینگونه پست گذاشت:”قسم می خورم که هرگز بیشتر از امروز عاشقت نبوده ام: بهترین دوست من، عشق من، شریک زندگی من، مشوق من، بال و پر رویای من، بزرگ ترین حامی من و می توانم 100 مورد دیگر را نیز بنویسم. عشق تو بسیار متبارک است. سالگرد ازدواجمون مبارک ای پادشاه من. من از قدرت عشق در تعجب و شگفتی هستم.”

11- رز بیرن و بابی کاناواله

19 زوج مشهور سینما که همچنان با هم هستند: رز بیرن و بابی کاناواله
رز بیرن و بابی کاناواله

رز بیرن و بابی کاناواله از سال 2012 با هم در رابطه بوده اند و این رابطه را مخفیانه ادامه داده اند. در این مدت، آن ها صاحب دو فرزند شدند: پسری به نام روکو که در فوریه سال 2016 به دنیا آمد و پسری دیگر به نام رافا که در نوامبر سال 2017 متولد شد. همچنان، عشق آن ها تاییدی بر این مطلب است که برای خوشحال بودن نیازی به یک حلقه و قرارداد نیست. بیرن به Evening Standard Magazine گفت:”او عملاً همسر من است، اینگونه راحت تر است. من هیچ گاه در قید و بند تشریفات نبوده ام. اما یک روز اینکار را خواهیم کرد. وقتی بچه دار می شوید، چرا که نه؟”

12- کیرستن دانست و جسی پلمونز

زوج های مشهور سینما که همچنان با هم هستند: کیرستن دانست و جسی پلمونز
کیرستن دانست و جسی پلمونز

در سال 2015، کیرستن دانست و جسی پلمونز برای اولین بار سر فیلمبرداری فصل دوم فارگو که در آن نقش زن و شوهر را بازی می کردند با هم آشنا شدند. اما تا سال 2016 عشق خود را مخفی نگه داشتند. از آن پس، بازیگر فیلم جلوانداز و بازیگر سریال نورهای شب جمعه با هم نامزد کردند و در سال 2018 صاحب فرزند پسری به نام انیس شدند.

در بیشتر موارد، برخلاف زوج های مشهور دیگر آن ها زندگی خصوصی خود را از دید عموم مخفی نگه داشته اند اما دانست در مصاحبه ای با Porter در مورد پلمونز اینگونه گفت:”او بازیگر مورد علاقه من است- بهترین بازیگری که تاکنون با او کار کرده ام. من می دانستم که او قرار است برای همیشه در زندگی من باشد.”

13- ریچل وایس و دانیل کریگ

 زوج های مشهور سینما که همچنان با هم هستند: راشل وایز و دانیل کرگ
راشل وایز و دانیل کرگ

اگرچه آن ها در اصل همدیگر را به عنوان دوست در کالج دیده بودند، اما چند دهه بیشتر طول نکشید تا ریچل وایس و دانیل کریگ بار دیگر هنگام بازی در فیلم خانه ی رویایی در سال 2010، همدیگر را ملاقات کردند. از آن زمان، آن ها تصمیم گرفتند تا در یک مراسم بسیار خصوصی در ژوئن 2011 با یکدیگر ازدواج کنند که در این مراسم تنها چهار مهمان حضور داشت: دو فرزندشان(یکی از فرزندان از روابط قبلی) و دو دوست خانوادگی نزدیک به عنوان شاهدان رسمی. سپس، در سپتامبر 2018، تنها فرزندشان که دختر بود، به دنیا آمد.

و آن ها تمام تلاش خود را کردند تا حریم خصوصیشان را حفظ نمایند. وایز به More گفت: “شما باید از ازدواج خود محافظت کنید. وقتی جوان هستید، شما همه چیز را به دوستان خود می گویید. یکی از بزرگ ترین لذت های دوران نوجوانی این است که لازم نیست همه چیز را با دیگران به اشتراک بگذارید. وقتی ازدواج می کنید، این در بسته می شود. مخاطبان می روند و شما مسئول زندگی خود هستید”.

14- مایا رودولف و پل توماس اندرسون

بهترین زوج های سینمایی جهان که همچنان با هم هستند: مایا رودولف و پل توماس اندرسون
مایا رودولف و پل توماس اندرسون

مایا ودولف و پل توماس اندرسون همه چیز را آنقدر مخفی نگه داشتند که مشخص نیست آن ها دقیقاً چه زمانی به صورت رسمی ازدواج کردند. اولین فرزند آن ها به نام پیئرل در سال 2004 به دنیا آمد. و از آن زمان تاکنون، آن ها صاحب سه فرزند دیگر شدند-لوسیل(متولد سال 2009)، جک(متولد سال 2011) و مینی(متولد سال 2013)-در حالی که حریم خصوصی خود را به شدت حفظ کرده اند.

با این که این دو قانونی ازدواج نکرده اند، اما این موضوع باعث نشده است که رودولف، اندرسون را “همسر” خود نخواند. در مصاحبه ای با نیویورک تایمز، او گفت که با این که هنوز اندرسون را دوست پسرش خطاب می کنند، مشکلی ندارد. برنامه ی Saturday Night Live عبارت “بدون کار اداری” را ترجیح می دهد زیرا مردم معنی آن را متوجه می شوند. این بدان معنی است که او پدر فرزند من است و من با او زندگی می کنم و ما زوج هستیم و قرار نیست اتفاقی بیفتد.

15- لیتون میستر و آدام برودی

زوج های مشهور خارجی که همچنان با هم هستند: لیتون میستر و آدام برودیلیتون میستر مجموعه ی دختر شایعه ساز و آدام برودی Oc ثابت کرده اند که قدرتی فراتر از درام های نوجوان پسند محبوبشان دارند. آن ها همدیگر را هنگام فیلبرداری فیلم پرتقال ها در سال 2011 ملاقات کردند اما تا سال 2013، آن ها قرارهای عاشقانه ی خود را تایید نکردند. (آن ها در نهایت در همان سال نامزد کردند). این زوج در 15فوریه ی 2014 ازدواج کردند. از آن زمان تاکنون، این زوج مشهور صاحب دختری به نام آرلو شدند که در آگوست سال 2015 به دنیا آمد.

16- مایکل جی فاکس و تریسی پولان

زن و شوهر های مشهور سینما که همچنان با هم هستند: مایکل جی فاکس و تریسی پولان
مایکل جی فاکس و تریسی پولان

باور کنید یا نه، سریال روابط خانودگی باعث ازدواج مایکل جی فاکس و تریسی پولان شد، آن ها در آن زمان نمی دانستند که عشق ابدی خود را پیدا کرده اند. در سال 1985، آن ها تنها برای یک فصل در کمدی موقعیت نمادین، نقش عشاق را بازی کردند. دو سال بعد، دوباره در فیلم چراغ های روشن، شهر بزرگ با یکدیگر همبازی شدند. و یک سال بعد، ازدواج کردند. از آن زمان تاکنون، آن ها صاحب چهار فرزند شده اند: پسری به نام سم(متولد 1989)، دوقلوی دختر به نام های آکوینا و شوایلر(متولد 1995) و دختری به نام اسما(متولد 2001).

فاکس که مبتلا به بیماری پارکینسون است، در مورد چگونگی زنده نگه داشتن رابطه شان در برنامه ی The Tonight Show جیمی فالن در سال 2019 به شوخی گفت: “روابط جنسی را کثیف و جنگ و جدال ها را تمیز نگه دارید”. البته پولان نتوانست جلوی خنده ی خود را بگیرد.

17- جولیا لوئیز-دریفوس و براد هال

زوج های مشهور سینما که همچنان با هم هستند: دریفوس و براد هال
دریفوس و براد هال

وقتی جولیا لوئیز-دریفوس و براد هال همدیگر را در دانشگاه نورث وسترن ملاقات کردندف احتمالاً نمی دانستند که چقدر زندگیشان در اینده به یکدیگر متصل خواهد شد. آن ها هر دو در سال 1982 به برنامه ی Saturday Night Show پیوستند، عاشق شدند، در سال 1987 ازدواج کردند و از آن زمان تاکنون در کنار هم بوده اند. آن ها همچنین در سریال تماشای الی به تهیه کنندگی هال و بازی لوئیز-دریفوس در فصل 2002-2003 تلویزیونی با هم کار کردند.

لوئیز-دریفوس در مورد اولین ملاقاتش با هال به The New Yorker گفت: “او شبیه به بیورن بوری بود، من به یاد دارم که وقتی به او فکر می کردم، می دانستم که این مرد از آن من است ولی از ترس اینکه مردم چه خواهند گت، جرات گفتن این موضوع به کسی را نداشتم. این مسخره است. وقتی جوان هستید- نمی دانید در مورد چه صحبت می کنید. بنابراین من این راز کوچک را در قلب خود نگه داشتم”.

18- جان کوربت و بو درک

بهترین زوج های سینمایی جهان که همچنان با هم هستند: جان کوربت و بو درک
جان کوربت و بو درک

آیا واقعاً کسی را می شناسید که عشق ابدی خود را در یک قرار عاشقانه بدون آشنایی قبلی پیدا کند؟ ظاهراً جان کوربت و بو درک این چنین بوده اند! آن ها در سال 2002 همدیگر را ملاقات کردند و هنوز ازدواج نکردند اما این بدان معنی نیست که با هم نیستند.

درک در سال 2019 به فاکس نیوز گفت: “من مطمئن نیستم که آیا روزی ازدواج خواهیم کرد یا نه. لزومی هم ندارد. ما عشق خود را ثابت نمی کنیم، ما نسل جدیدی را از کنار هم قرار گرفتن خانواده ها شروع نمی کنیم”.

اما معلوم شد که آن ها یک بار قصد انجام این کار را داشته اند. او گفت: “ما بر روی قایق بدبو و وحشتناکی در آمازون بودیم و من فکر کردم که جالب خواهد شد. … سپس، تصمیم گرفتیم که نه این کار واقعاً عجیب و غریب است”.

19- سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک

بهترین زوج های سینمایی جهان که با هم هستند: سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک
سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک

باورش سخت است که کری بردشاو و فریس بوئلر همچنان با هم هستند اما این حقیقت دارد. سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک بیش از 20 سال است که با هم ازدواج کرده اند. آن ها در سال 1997 با هم ازدواج کردند. آن ها برای اولین بار در نوامبر سال 1991 در شرکت تئاتر Naked Angeles همدیگر را ملاقات کردند اما یک سال به طول انجامید تا در سال 1992 برودریک پارکر را به قرار عاشقانه دعوت کرد.

پارکر در سال 2018 در پادکست Girlboss Radio در مورد ازدواجشان گفت:”می دانم که به نظر عجیب می رسد اما شیوه زندگی ما به ما این شانس را می دهد تا از هم دور شویم و دوباره نزد هم برگردیم. زندگی کاری او را به اینجا می آورد و من را به جایی دیگر می برد. از بعضی جهات، این شیوه زندگی بسیار سودمند بوده است زیرا به طریقی اشتراکات زیادی با هم داریم.” آن ها همچنین با هم، همبازی بوده اند-و قرار است این تجربه مشترک در سال 2020 با سوئیت پلازا تکرار شود. آن ها همچنین صاحب سه فرزند هستند: یک پسر به نام جیمز(متولد 2002) و دو دختر دوقلو به نام های ماریون و تابیتا(متولد 2009 ازطریق روش لقاح

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.