Take a fresh look at your lifestyle.

اعمال روزهای قمر در عقرب برای از بین بردن نحسی

قمر در عقرب یکی از پدیدهایی می باشد که در نجوم اتفاق می افتد. این پدیده زمانی رخ می دهد که کره ماه در طول یک ماه قمری به دور زمین می چرخد. برج های صورت فلکی به 12 قسمت تقسیم می شوند که هر کدام نام هایی دارند. با صورت فلکی ستاره‌های دور دستی است که ماه در مقابل آن‌ها است به همین دلیل وقتی که کره ماه در چرخش خود به دور زمین به برج عقرب می‌رسد، قمر وارد عقرب می‌شود یعنی قمر در عقرب است. از زمان های گذشته تا به امروز تمام افراد بر این باور هستند که انجام برخی از کارها در روزهای قمر در عقرب نحسی دارد و باید از انجام دادن آنها پرهیز شود. اما برخی از اعمال و دعاها وجود دارد که در روزهای قمر در عقرب برای از بین بردن نحسی می توان انجام داد.

اعمال روزهای قمر ر عقرب برای رفع نحسی

انجام برخی از کارهای مهم در زوزهای قمر در عقرب مناسب نیست و ممکن است بدیوم باشد و نحسی ایجاد کند. امام صادق(ع) در روایتی فرمودند: «مَنْ سَافَرَ أَوْ تَزَوَّجَ وَ الْقَمَرُ فِی الْعَقْرَبِ لَمْ یَرَ الْحُسْنَی کافی؛ کسی که سفر کند و یا ازدواج کند در حالی که قمر در عقرب باشد خوشی و خوبی نمی‌ بیند. اما با انجام برخی از اعمال در روزهای قمر در عقرب می توانید نحسی آن را از بین ببرید. این اعمال شامل:

دادن صدقه در این روز

خواندن دعا و قرآن در روزها قمر در عقرب

خواندن سوره حمد، فلق، ناس و آیت الکرسی و سوره آل عمران

بهتر است اگر کار مهمی در این روز انجام داده اید بد به دل خود راه ندهید و خوش بین باشید تا از بروز اتفاق بد و ناگوار جلوگیری کنید.

دعا از بین بردن نحسی قمر در عقرب

برای اینکه بتوانید نحسی روزهای قمر در عقرب را از بین ببرید در روز قمر در عقرب این دعا را 3 مرتبه با وضو بخوانید تا اگر کار مهمی در این روزها انجام داده اید از نحسی آن کم شود و یا به طور کلی آثار منفی آن از بین برود.

دعا مجرب برای از بین بردن نحسی روزهای قمر در عقرب

ترجمه دعا:

خدایا! افراد قوى و با صولت از عظمت تو نیرومندى می‌یابند، و مردم منعم و ثروتمند از دست کرم تو به دولت می‌رسند و هیچ صاحب حول و قوه‌اى جز از ناحیه تو قوه‌اى ندارد ترا به حق برگزیده آفریده‌ها و بهترین انسان‌ها محمّد پیامبر تو و هم به حق خاندان و ذرّیه او بر آنها درود فرست و مرا از شرّ امروز کفایت فرما، و خیر و برکت آن‌را نصیب من نما، و در کارهاى امروزم حسن عاقبت و موفقیت به من عنایت کن و به خواسته‌هایم برسان و از گردنکش گمراه و شیطان و هر قدرتمندى که قصد آزارم را دارد محفوظ بدار، چندان که از هر بلا و نقمتى در پناه تو باشم، و نیز در این روز از امور ترس آور امانم بخش، و از مشکلات و سختی‌هایش راحتیم عنایت کن، چنان‌که هیچ‌کس نتواند مرا از مقصود باز دارد و از آزار مردم به من چیزى نرسد، که تو بر هر چیزى توانایى دارى و سرانجام امور به تو باز گردد، اى آنکه! همانندى ندارى و شنوا و بینائى.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.