Take a fresh look at your lifestyle.

بیوگرافی احمد مجدزاده (معروف به آقای جدی می فرمایید)

احمد مجد زاده معروف به آقای جدی می فرمایید به دلیل حرف های جالبی که در خصوص لوله کشی مشروبات الکلی در استادیوم آزادی زد بسیار بر سر زبان ها افتاد و معروف شد. چیزی که برای مردم جای تعجب بیشتر بود انتخاب او برای کارشناس صدا و سیما بود اما حالا برای همه جای سوال است که این اقا کیست؟ در ادامه بیوگرافی احمد مجدزاده معروف به آقای جدی نوشته شده است.

بیوگرافی احمد مجدزاده که به آقای جدی می فرمایید معروف است

احمد مجدزاده که این روزها حرف ها و کلیپ هایش بسیار معروف شده و در فضای مجازی نیز زیاد به اشتراک گذاشته می شود متولد 1340 می باشد. او در سال های بین 1360 تا 1370 کشتی گیر در وزن 57 کیلو و 62 کیلوگرم بود.

احمد مجدزاده در سال 1383 در زمان مدیریت آقای حجت الله خطیب به عنوان مشاوره فرهنگی باشگاه پرسپولیس انتخاب شد و در سال 1384 توسط محمدرضا طالقانی به عنوان مشاور فرهنگی فدراسیون کشتی برگزیده شد. مجد زاده در حال حاضر به عنوان مسئول امور فرهنگی فدارسیون کشتی فعالیت می کند.

چیزی که در مورد آقای احمد مجدزاده خیلی جالب می باشد این است که ایشان در سال های بین دهه 60 تا 70 به احمد خطر معروف بود و دلیل این هم به احتمال زیاد کشتی گیر بودنش بوده است.

احمد مجدزاده اخیرا در برنامه های تلویزیونی ظاهر شد است که به دلیل استفاده از لفظ جدی می فرمایید بر سر زبان ها افتاد و کلیپ های زیادی از ایشان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده اما ایشان از جنبه بسیار بالایی برخوردار هستند.

یکی از صحبت های معروف او که بر سر زبان ها افتاد این بود که مجدزاده گفت کارخانه لوله کشی مشروبات الکلی آلمان به ورزشگاه آزادی متصل است و به آنجا برده می شود.

آیا احمد مجدزاده طلبه است؟

اخیرا به دلیل معروف شدن احمد مجد زاده به خاطر استفاده از لفظ جالب جدی می فرمایید تصاویر زیادی از او هم در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است و برخی از این تصاویر نشان می دهند که در گذشته مجد زاده طلبه بوده است زیرا لباس طلبگی بر تن دارد. همچنین گفته شده است که او دارای مدرک دکتری نیز می باشد. بعد از سال 70 او کشتی را کنار گذاشت و طلبه شد. در سال 1384 وقتی به عنوان مشاوره به باشگاه کشتی دعوت شد از این دعوت استقبال کرد و طلبگی را کنار گذاشتند.

احمد مجد زاده کشتی گیر است؟

احمد مجد زاده در سال های بین 69 تا 70 کشتی گیری بوده است و گفته است که سابقه پوشیدن دو بنده تیم ملی کشتی ایران را هم داشته است اما متاسفانه نامش در بین کسانی که افتخارات کشتی کسب کرده اند قرار نگرفته است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.