Take a fresh look at your lifestyle.

خرید پرک پلاستیک، با بهترین قیمت از تامین کننده معتبر

پرک شکل خاصی از پلیمر می باشد که توسط دستگاه های مخصوص تولید می شود. ممکن است در تولید محصولات پلاستیکی در صنعت دستگاهی داشته باشید که دریچه ورودی مواد اولیه آن مناسب برای مواد اولیه ای به شکل ریز و آسیاب شده باشد. در این صورت تنها پیشنهاد ما به شما پرک می باشد. شما با خرید پرک کمک زیادی به طبیعت می کنید و محصول بازیافتی پر کاربردی را خریداری می کنید. هر آنچه که برای خرید پرک لازم است را در این مقاله میابید.

پرک از کجا بخریم؟

نمی توان مواد اولیه محصولات پلاستیکی را از هر تولید کننده یا عرضه کننده ای خریداری کرد و لازم است بهترین فروشنده محصولات پلیمری را شناسایی نماییم تا بتوانیم پرک با کیفیت بالا خریداری کنیم. هر چه مواد اولیه محصولات ما بهتر و مرغوب تر باشند، محصول عالی تری تولید می شود و به طبع مشتریان ما نیز بیشتر خواهند شد. فرتاک پلیمر بهترین عرضه کننده محصولات پلیمری نظیر پرک، کامپاند و انواع گرانول و مستربچ می باشد. فرتاک پلیمر ویژگی هایی نظیر کارشناسان مجرب، پاسخگویی 24 ساعته، امکان خرید نمونه محصول، ارسال کالا و همچنین پشتیبانی پس از فروش دارد. به همین دلیل فرتاک پلیمر بهترین عرضه کننده محصولات پلیمری می باشد. برای خرید پرک و انواع دیگر محصولات پلیمری با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

قیمت پرک

قیمت پرک در عرضه کننده های مختلف یکسان نیست و در برخی مواقع اختلاف کمی وجود دارد. این اختلاف قیمت به نحوه تولید پرک، مواد اولیه برای تولید پرک، رنگ پرک، نوع پرک و کیفت آن بستگی دارد. به همین منظور لازم است قیمت پرک را از عرضه کننده های شناخته شده که محصولات با کیفیت به فروش می رسانند، استعلام بگیرید. کارشناسان فرتاک پلیمر همواره در دسترس شما عزیزان هستند تا بتوانید قیمت دقیق و به روز پرک یا انواع دیگر محصولات را استعلام بگیرید.

نکات مهم خرید پرک

نکات مهم خرید پرک

قصد خرید پرک دارید؟ قبل از خرید پرک پلاستیک لازم است مواردی را در نظر گرفته و هنگام خرید حتما این موارد مهم را بررسی نمایید. پرک یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت پلاستیک می باشد و به همین دلیل نمی توان بدون بررسی ویژگی های اصلی و ظاهری آن اقدام به خرید پرک نمود. به همین دلیل نکات مهم را عنوان نموده و توضیح مختصری برای آن ها ارائه می کنیم.

انواع پرک

به عنوان اولین نکته لازم است بدانید که می خواهید که چه نوع پرکی را خریداری نمایید. پرک ها در انواع مختلفی تولید می شوند که ویژگی های خاص خود را داشته و مواد اولیه متفاوتی نیز دارند. پرک پت شفاف، پرک پلیمر و پرک پت از انواع پرک هستند که در فرتاک پلیمر موجود می باشند و از محصولات پر فروش این شرکت هستند.

کیفیت پرک

از جانب کیفیت پرک های فرتاک پلیمر اطمینان کامل داشته باشید. فرتاک پلیمر محصولات پلیمری را از تولید کننده ای با بهترین دستگاه های روز دنیا دریافت کرده و واسطه شما برای خرید آن ها می باشد. همچنین مواد اولیه در این تولید کنندگان به صورت بهداشتی مورد استفاده می گیرد. این موارد موجب می شوند که کیفیت پرک به بالاترین سطح برسد. برای تست کیفیت می توانید نمونه محصول خریداری نموده و کیفیت آن را بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

قیمت پرک

قیمت پرک؛ موضوعی که نیاز به مقایسه داشته و نمی توان بدون در نظر گرفتن قیمت عرضه کننده های دیگر و مقایسه آن ها اقدام به خرید پرک پلاستیک نمود. شما به عنوان خریدار حق دارید محصول را با قیمت معقول خریداری نمایید. همچنین لازم است قیمت پرک متناسب با کیفیت آن باشد تا محصول با کیفیت پایین را گران نخرید.

ظاهر پرک

یکنواختی رنگ و دانه های پرک نکته مهم دیگری است که لازم است قبل از خرید به خوبی بررسی شود. به طور کلی باید دانه های به شکل یکنواخت تولید شده باشند و همچنین رنگ دانه های پرک متفاوت از یکدیگر نباشند. زمانی که پرک از لحاظ ظاهری یکنواخت و هم رنگ باشد می توان گفت پرک از کیفیت بالاتری برخوردار است.

نحوه بسته بندی پرک

نحوه بسته بندی پرک برای ارسال نیز موضوعی است که باید هنگام خرید پرک در نظر گرفته شود. این بسته بندی پرک باید به گونه ای انجام شده باشد که هنگام حمل ونقل از شرکت عرضه کننده به شرکت خریدار دچار مشکل نشود. همچنین نحوه حمل و نقل نیز مورد دیگری است که لازم است توجه کنیم تا پرک خریداری شده سالم حمل شود.

ویژگی های فیزیکی پرک

مقاومت فیزیکی پرک موضوع دیگری است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. ویژگی های فیزیکی به مواردی همچون چگالی، ضریب شکست، نقطه ذوب و انجماد و میزان سختی اشاره دارد. لازم است خواص فیزیکی پرک بررسی شود تا پرک با مقاوت فیزیکی بالا خریداری نماییم.

ویژگی های شیمیایی پرک

علاوه بر ویژگی های فیزیکی، ویژگی های شیمیایی پرک نیز موردی است که لازم است بررسی شده و به آن توجه نماییم. هر چه پرک مقاومت بیشتری در مقابل اکسیداسیون، زنگ زدگی و.. داشته باشد، پر طرفدار تر است زیرا گاها لازم است برای تولید برخی محصولات پلاستیکی از مواد اولیه با مقاوت شیمیایی بالا استفاده کنیم.

مواد اولیه پرک

اینکه پرک از چه ماده اولیه ای ساخته شده است، موضوع دیگری است که لازم است از آن مطلع شویم و سپس اقدام به خرید پرک نماییم. معمولا پرک از مواد اولیه بازیافتی ساخته می شود ولی با این حال لازم است آف گرید بودن یا آن گرید بودن که به معنای مواد اولیه بازیافتی یا نو می باشد را از فروشنده بپرسید.

رنگ پرک

رنگ پرک با توجه به کاربردی که مورد انتظار شماست می تواند متفاوت باشد. از این رو لازم است پرکی را خریداری نمایید که رنگ آن متناسب با کاربرد مدنظر شما باشد. پرک پت شفاف پر فروش ترین پرک می باشد زیرا در موارد بسیاری کاربرد دارد.

کاربرد پرک در صنعت تولید پلاستیک

پرک در تولید محصولات زیادی کاربرد دارد. به طور کلی پرک نیز همچون گرانول پر کاربرد است و افراد زیادی تمایل به خرید پرک برای تولید محصولات خود دارند. اگر می خواهید محصولاتی که در صنعت پلاستیک با پرک تولید می شوند را شناسایی کنید، به جدول زیر مراجعه نمایید.

روکش صندلیکمربند ایمنی
تولیدات صنعت نساجیتسمه های پلاستیکی
ساخت مبلمانبطری های لوازم بهداشتی
وسایل بسته بندیمحصولات الکترونیکی
عایق سقففیلم و ورق

توجه کنید که این موارد تنها تعداد محدودی از کاربرد پرک در صنعت تولید پلاستیک می باشد و لازم است با کارشناسان فرتاک پلیمر مشورت نموده و با بیان محصول مورد نظر خود از کاربردی بودن پرک برای این محصول مطلع شوید. در فرتاک پلیمر مقاله ای جامع تحت عنوان موارد استفاده پرک پت منتشر شده است که پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید.

پرک چگونه ساخته می شود

ابتدا مواد اولیه پرک آماده می شود. این آماده سازی با توجه به نوع ماده اولیه متفاوت است و اگر آف گرید باشد لازم است پلاستیک های بازیافت شده موردنظر جمع آوری شوند. در صورت آن گرید بودن نیز باید پلیمر آماده باشد. سپس نوبت به انتقال مواد اولیه پرک به پروسه تولید است. در این مرحله لازم است لیبل های موجود روی محصولات جداسازی شوند که این مورد از طریق دستگاهی مخصوص انجام می شود.

اکنون مواد اولیه پرک به صورت اتوماتیک و توسط دستگاه شسته می شوند. حال این مواد توسط دستکاه هات واش شستشو می گردند. توجه کنید که این مرحله معمولا در تولید پرک پت هات واش کاربرد دارد. بعد از این مراحل شستشو، مخزنی که برای شستشو مورد استفاده قرار گرفت نیز شستشو و مرتب سازی می گردد.

مرحله بعد که همان مرحله اصلی است، خرد کردن مواد اولیه پرک می باشد که پلیمر را آسیاب می کند. پرک تولید شده نیاز به خشک کردن دارد که بعد از خرد کردن است و توسط دستگاه مخصوص انجام می شود. در مرحله آخر پرک ها به مخزنی مقاوم جهت نگهداری منتقل می شوند تا از آسیب های احتمالی در امان باشند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.