Take a fresh look at your lifestyle.

آموزش مدل موی گوجه ای دو تایی + عکس چند مدل گوجه ای محبوب

مدل مو یکی از موارد مهم برای خانم ها می‌باشد که تاثیر بسیاری روی زیبایی آنان دارد و معمولا از دغدغه های همیشگی همه‌ی خانم ها برای مراسم ها و مهمانی های مختلف، یافتن مدل مو دخترانه مناسب با عنوان آن مهمانی یا جشن، مناسب مدل آرایش و لباسشان میباشد. مدل موی گوجه ای دوتایی یا خرگوشی یکی از این مدل هاست که تنوع بسیار زیادی داشته و فقط با کش مو میتوان آن را درست کرد. در ادامه میخواهیم به آموزش مدل موی گوجه ای دوتایی و چند مدل گوچه ای جذاب دیگر بپردازیم.

آموزش مدل مو گوجه ای دوتایی شلخته با موی باز

مدل موی گوجه ای دوتایی را می توان به روش های مختلفی درست کرد. در زیر یکی از پرطرفدارترین مدل موهای گوجه ای دوتایی که مناسب موهای بلند و پرپشت می باشد را به شما آموزش میدهیم.

1. ابتدا دو قسمت از بقل موهای خود را انتخاب کرده و با کش ببندید.

آموزش مدل مو گوجه ای دوتایی

2. سپس با یک شانه دم باریک موهای بسته شده را پوش دهید تا حجم بیشتری پیدا کنند.

آموزش مدل مو گوجه ای خرگوشی دوتایی

3. موها را به دور کش بپیچید و با یک سنجاق محکم کنید. دقت کنید که سنجاق را پنهان کنید.

آموزش مدل مو گوجه ای دوتایی با کشمدل مو گوجه ای دوتایی شلخته

مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه جدید 2020

بستن موی گوجه ای دوتایی

4. سپس قسمت آزاد موهای خود را کمی پوش دهید تا ظاهر شلخته و نامرتبی پیدا کند. به این ترتیب شما در زمان کوتاهی یک مدل موی گوجه ای دوتایی زیبا خواهید داشت.

آموزش مدل مو گوجه ای دوتایی شلخته با موی باز

انواع مدل مو گوجه ای دوتایی

مدل مو گوجه ای دوتایی
مدل مو گوجه ای دوتایی با موی باز
مدل مو گوجه ای دوتایی
مدل مو گوجه ای دوتایی با بافت
مدل مو گوجه ای دوتایی
مدل مو گوجه ای دوتایی بالای سر همراه بافت

مدل موی گوجه ای همراه با بافت

1. برای بستن مو به روش مدل موی گوجه ای همراه با بافت در ابتدا باید مو‌های خود را به خوبی شانه بزنید تا صاف و مرتب شود و سپس آن‌ها را مدل دم اسبی بالای سرتان به کمک یک کش ساده و ترجیحا همرنگ با مو‌هایتان ببندید.

۲. رشته‌ی مو‌هایتان را دو دسته کنید و یکی از آن‌ها را به صورت دایره‌وار دور کش مو بپیچانید و سپس سر مو‌هایتان را به کمک یک سنجاق سر محکم داخل کش فرو کنید. به طوری که سر مو‌ها زیر کش محکم شود و موهایتان به صورت مدل گوجه‌ای بایستد.

۳. دسته‌ی دیگر مو‌هایتان را بافت ساده بدهید و نوک مو‌هایتان را به کمک یک کش‌ ظریف و همرنگ با مو‌هایتان ببندید تا بافت آن باز نشود.

۴. مو‌های بافته شده‌تان را دور مو‌هایتان که به مدل گوجه‌ای بسته بودید بپیچید و انتهای آن را مانند مرحله‌ی ۲ به کمک سنجاق سر داخل مو‌هایتان پنهان کنید.

مدل مو گوجه ای دوتایی
مدل مو گوجه ای دخترانه با بافت

آموزش بستن مدل مو گوجه ای ساده

  • مو‌هایتان را مانند مدل دم اسبی تا جاییکه می‌توانید بالای سرتان دسته کنید و سپس به کمک یک کش باریک و محکم و ترجیحا همرنگ مو‌هایتان آن را ببندید. توجه کنید که برخلاف مدل موی اسبی، کل دسته‌ی مو نباید از کش رد شود و قسمتی از بالای مو کمی تا می‌شود؛ مانند شکل سوم از سمت چپ.
  • قسمت تا خورده‌ی مو که بالای کش است را با دست کمی مرتب کنید تا زیباتر بایستد.
  •  انتهای مو‌هایتان که از کش رد کرده‌اید را دور کش و قسمت تا خورده‌ی مو‌هایتان بپیچید و سپس به کمک یک سنجاق سر و یا کلیپس کوچک داخل مو‌هایتان محکم کنید تا باز نشود.
  • اگر می‌خواهید مدل گوجه‌ای شلخته داشته باشید با دستتان مو‌هایتان را به صورت رشته‌های نازک از زیر کش بیرون بیاورید تا حالت شلوغ و به اصطلاح شلخته نشان داده شود.
مدل مو گوجه ای ساده
مدل مو گوجه ای ساده

عکس چند مدل مو گوجه ای شلوغ با شینیون و چتری

 

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.