Take a fresh look at your lifestyle.

انشا درباره پرستار (به همراه مقدمه و نتیجه گیری انشا)

همه ما انسان ها باید قبل از اینکه شغلی را انتخاب کنیم به این فکر کنیم چه قدر علاقه و عشق به آن شغل داریم .زیرا بسیاری از شغل ها مخصوصا شغل هایی که با انسان ها در ارتباط بیشتری است باید عشق و علاقه به آن حرفه نیز وجود داشته باشد. پرستاری نیز در دسته این مشاغل قرار دارد. زیرا پرستاری که به کاری که انجام می دهد علاقه ای نداشته باشد نمی تواند انرژی خوبی به بیمار خود منتقل کند. در ادامه چند انشا زیبا درباره پرستار را می توانید بخوانید.

انشا ادبی درباره پرستار همراه مقدمه و نتیجه گیری

مقدمه انشا:

پرستاری، بالی است برای پرواز در آسمان رضایت خدا!
خوش به حالت که خداوند از تو راضیست…

متن انشا:

پرستاران قهرمانانی هستند که با عشق و علاقه زیاد این شغل را انتخاب می کنند تا برای سلامت هموطنان و هم نوعان خود از سلامتی خودشان بگذرند. پرستاری شغلی بسیار سخت است که باید به آن عشق بسیاری داشته باشید و گرنه نمیتوان برای سالهای طولانی در آن موفق شد. پرستاران حافظ جان و سلامتی همه مردم هستند و همیشه و هر زمانی تمام تلاش خود را برای افراد بیمار می کنند.

نتیجه گیری:

ما باید قدران پرستاران زحمتکش باشیم و هر کداممان به عنوان یک انسان تلاش کنیم تا زحمت این افراد را تا جایی که می شود کمتر کنیم.

انشا زیبا در مورد پرستار

مقدمه انشا:

درودهای خداوند بر تو پرستار

که هستی ناجی و دلسوز بیمار

ادامه میدهی راه کسی را

که هست الگوی صبر و عشق و ایثار

متن انشا:

درست است که وقتی حرف از پرستار میشود همه یادمان به پرستاران بیمارستان می رود که برای سلامت افراد دیگر از سلامتی و جان خود می گذرند. اما بسیاری از افرادی که در اطراف ما هستند مانند یک پرستار در هر لحظه و هر زمانی در کنار در هنگام سختی حضور دارند بدون اینکه توقعی داشته باشند. ما باید قدران تمام افرادی باشیم که در هنگام بیماری و در روزهای سخت برای خوب شدن تمام تلاششان را می کنند و به خوبی از کسانی که هیچ نسب خونی با آنها ندارند مراقبت می کنند.

نتیجه گیری:

از شما بسیار سپاس گزارم. می دانم چه حسی دارد تا ابد سپاس گزار فردی باشی که هنگامی که ضعیف و شکننده بودی کنارت ایستاده است.

انشا احساسی درباره پرستار

مقدمه انشا:

یک بیمار ممکن است نامت را فراموش کند، اما لبخندت را هرگز

قدردان زحمات همه شما عزیزان هستیم

متن انشا:

می خواهم از تمام پرستارانی که برای با عشق و با تمام وجود خود از بیماران مراقبت می کنند تشکر کنم. از همه شما پرستاران عزیز ممنونیم که برای سلامتی ما از سلامتی خود دست می کشید. در دوران کرونا پرستاران زیادی را از دست دادیم که بخاطر بیماری فردی دیگر جان خود را از دست دادند و بعضی از آنها ماه ها و روزها از خانواده خود دور بودند و مشغول خدمت رسانی برای بیماران کرونایی بودند تا بلکه بتوانند این بیماری را از بین ببرند و سلامتی افراد را به آنها باز گردانند. برخی از پرستاران در این جامعه مانند فرشته می مانند و باید تمام ما از فداکاری های آن ها الگو برداری کنیم.

نتیجه گیری:

تنها افرادی که در دروان کرونا خیلی آسیب دیدند پرستاران بودند. ما باید همیشه نام و یاد این انسان های شجاع را زنده نگه داریم.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.