Take a fresh look at your lifestyle.

انشا در مورد گذر رودخانه + مقدمه و نتیجه گیری

انشا نوشتن درباره نعمت های خداوند در طبیعت یکی از قشنگ ترین موضوعات می باشد. زیرا چیزهای بسیار زیاد و قشنگی وجود دارد که بخواهیم درباره آنها بنویسیم. در ادامه این مطلب چند انشا درباره رودخانه همراه با مقدمه، متن اصلی و نتیجه گیری آن را می توانید بخوانید.

انشا در مورد رودخانه کلاس پنجم

مقدمه:

دلتنگی

رودخانه ای ست

که به هیچ دریایی

نمی ریزد.

متن انشا:

رودخانه ها یکی از زیباترین آفریده های خداوند می باشند. زمانی که به مکانی می رویم که رودخانه ای در آن قرار دارد بسیار خوشحال می شویم زیرا زیبایی و دوچندانی را به آن منظره اضافه می کند. رودخانه ها چیزهای زیادی را به ما یاد می دهند. یکی از آن چیزها این است که با اینکه مسیر کوهستانی و پر تلاطمی را طی می کنند، اما هیچوقت خسته نمی شوند و با تمام قدرت به مسیر خود ادامه می دهند.

نتیجه گیری:

همه ما باید یاد بگریم مانند رودخانه زندگی کنیم وقتی در مسیر زندگی خود با چالش روبه رو می شویم پا پس نکشیم و برای رسیدن به مقصد با تمام قدرت به راه خود ادامه بدهیم.

انشا درباره رودخانه با مقدمه و نتیجه

مقدمه:

از میلیون‌ها سنگ همرنگ

که در بستر رودخانه بر هم می‌غلتند

فقط سنگی

که نگاه ما بر آن می‌افتد

 زیبا می شود

متن انشا:

تا به حال به رودخانه ها فکر کرده اید؟ آنها مسیری را شروع می کنند که از میان کوه ها و راه های سخت و دور حرکت می کند. سپس هر کدام به یک مسیری می روند تا به دریایی که باید برسند. در واقع این رودخانه ها هستند که دریا را به وجود می آورند. اما ما همیشه دریا را بهتر و با ارزش تر از یک رودخانه می دانیم. زندگی هم درست مانند رودخانه است. باید برای رسیدن به جاهای بزرگ قدم های کوچک و درستی بر داریم که به مقسد برسد.قدم های بزرگ هیچ وقت پایدار و درست نیستند.

نتیجه گیری:

هر کدام از آفریده های خداوند در طبیعت چیزهای زیادی را به ما یاد می دهند. خداوند همه چیز را جلوی چشمان ما قرار داده است تا به خوبی فکر کنیم و تامل کنیم.

انشا درمورد رودخانه کلاس نهم

مقدمه:

امروز را آغازی تازه بدان….

زندگی رودخانه ایست که مدام به سمت آینده در جریان است.

هیچ قطره ای از آن دو بار از زیر یک پل رد نمی شود.

برخیز و به سمت پیروزی حرکت کن.

متن انشا:

زمانی که رودخانه شروع به حرکت می کند تا به سمت دریا برود. در راه از مسیرهای مختلفی را عبور می کند و ممکن است دفعه بعدی دیگر از این مسیر ها حرکت نکند. درست مانند زندگی که وقتی به سمت آینده پیش می رویم با اتفاقات خوب ئو بد زیادی رو به رو می شویم اما پیش خودمان می گوییم جلوتر که برویم بهتر است و اصلا لذت بردن از مسیر برایمان اهمیتی ندارد. در واقع چیزی که مهم است همین مسیر است نه مقصد.

نتیجه گیری:

همه ما زمانی راه و روش درست را زندگی را یاد میگیریم که دیر شده یا اینکه خیلی پیر شده ایم. برای درک کردن زندگی رودخانه ها بهترین مثال هستند که درست مانند زندگی همه ما می باشند و کمک می کنند تا بتوانیم زندگی را بهتر و درست تر درک کنیم.

انشا در مورد رودخانه از زبان خودش

همه جا ساکت، آرام و سرسبز است و من از میان کوه، دشت به سمت پایین رو به حرکت هستم. بالای سرم آسمان آبی زیبا قرار دارد خورشید در آسمان نیست و پشت چند ابر پنهان شده است. کم کم ابرهای آسمان رو به زیاد شدن هستند گویی می خواهد باران ببارد.

همین جوری در حال حرکت هستم که پروانه ای بالای سر من در حال پرواز است کمی به دور خودش می چرخد و ناگهان غیب می شود. در آن طرف درختان بلند و زیبایی وجود دارد که منظره را بسیار تماشایی کرده است.

من رودخانه ای هستم که از مسیرهای سخت و گاهی زیبا عبور می کنم تا به دریای بزرگی برسم. زمانی که به دریا رسیدم وارد دنیای بسیار بزرگی می شوم که برایم عجیب است. در حال حرکت هستم و باران تندی شروع به باریدن می کند و حرکت من هم سریع تر می شود.

خداوند همه چیز را زیبا و قشنگ آفریده است اگر می خواهی زیبایی های خداوند را بیشتر درک کنی فقط باید دقیق تر به همه چیز نگاه کنی.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.