Take a fresh look at your lifestyle.

با مترو چجوری برم هفت حوض؟

منطقه هفت حوض تهران یکی از مناطق قدیمی استان تهران است. منطقه هفت حوض در شمال شرقی شهر تهران قرار دارد. منطقه هفت حوض به دلیل امکاناتی که دارد همچنین پیشینه تاریخی و قدیمی اش مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. برای رفتن به هفت حوض می توانید از مترو استفاده کنید. در ادامه نوشته ایم که با مترو چجوری بریم هفت حوض؟

چجوری با مترو بریم هفت حوض؟

میدان هفت حوض اولین محله نارمک تهران می باشد. بهترین گزینه برای رفتن به منطقه هفت حوض استفاده از مترو می باشد. اگر می خواهید با مترو به هفت حضو بروید باید در ایستگاه سرسبز واقع در خط 2 مترو از قطار پیاده شوید. وقتی شما در ایستگاه سرسبز پیاده شوید به منطقه هفت حوض رسیده اید که در سراسر مسیر مرکز خرید و مغازه وجود دارد کمی پیاده روی کنید به میدان هفت حوض نیز خواهید رسید.

نقشه راهنما رفتن به هفت حوض با مترو

راهنمای رفتن به هفت حوض

برای اینکه با مترو به هفت حوض بروید باید خط 2 مترو را سوار شوید و در ایستگاه سرسبز پیاده شوید. اگر از تهرانپارس به هفت حوض می روید دو ایستگاه بعد باید پیاده شوید. ایستگاه سرسبز بین ایستگاه دانشگاه علم و صنعت و جانبازان قرار دارد.

اگر از کرج می خواهید با مترو به هفت حوض بروید باید در ایستگاه صادقیه پیاده شوید و خط 2 مترو را سوار شوید.

اگر از میدان آزادی با مترو می خواهید به هفت حوض بروید ایستگاه شادمان پیاده شوید و سوار خط 2 مترو شوید.

اگر از تجریش می خواهید به سمت هفت حوض بروید باید در ایستگاه امام خمینی پیدا شوید و سوار خط 2 شوید.

در نقشه بالا می توانید به طور دقیق خطوط مترویی به سمت ایستگاه هفت حوض (سرسبز) را مشاهده کنید و با خیال راحت در هر نقطه تهران که قرار داشتید با مترو به سمت هفت حوض بروید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.