Take a fresh look at your lifestyle.

چطور در پرواز تهران استانبول حوصله‌مان سر نرود؟

پرواز یکی از خوشایندترین تجربه‌های است که شاید ما یک‌بار در طول زندگی آن را تجربه کرده باشیم. البته هستند افرادی که مدام به دلیل شرایط کاری نیاز به سفر داشته باشند. از همین رو هیچ گزینه‌ای بهتر از سفر با هواپیما برای آن‌ها نیست. این روزها سفرهای کاری به سمت ترکیه و استانبول از سمت ایرانی‌ها بسیار پررنگ‌تر از هر زمان دیگری دنبال می‌شود. برای شروع کسب‌وکار جدید و یا گسترش کارهای پیشین این سفرها هرروز شکل جدیدتر و کامل‌تری را به خود می‌گیرد. از همین رو سفر با هواپیما دیگر مثل روز های اول برای این قبیل افراد هیجان‌انگیز نیست. پس‌نیاز است تدابیری اندیشیده شود تا کسالت و بی‌حوصلگی ناشی از پرواز از میان برداشته شود. برای این منظور در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا راهکارهای را برای سرگرم شدن شما در طول پرواز ارائه دهیم. در همین راستا برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول هم می‌توانید به وب‌ سایت علی بابا سری بزنید.

موسیقی و پادکست فراموش نشود

یکی از ساده‌ترین راه‌های که برای سرگرم شدن شما در طول پرواز وجود دارد. گوش دادن به موسیقی موردعلاقه‌تان است. همچنین می‌توانید با گوش دادن به پادکست دلخواهتان نیز تا حدودی زمان پرواز را برای خود کوتاه‌تر کنید. برای این منظور کافی است یک هدفون با خود همراه داشته باشید تا مزاحم استراحت سایر مسافرها هم نشوید.

پرواز تهران استانبول

کتاب خواند و یادداشت‌برداری

از گزینه‌های پیشنهادی دیگری که در پیش روی شما قرار دارد مطالعه است. شما به‌راحتی می‌توانید با همراه داشتن یک کتاب جیبی سبک برای مدت‌زمانی که در هواپیما هستید خود را سرگرم کنید. ازآنجایی‌که فضای داخل کابین مخصوصاً در طول شب حسابی آرام است. به‌راحتی می‌توانید درصورتی‌که بی‌خوابی به سراغتان آمد به مطالعه بپردازید. همچنین یادداشت کردن کارهای که قرار است در طول سفر به آن بپردازید نیز مانع از کسل شدن شما خواهد شد.

بازی کنید و جدول حل کنید

هستند کسانی که بازی‌های موردعلاقه‌شان را بر روی گوشی هوشمند خود نسب دارند. حال اگر شما جزء این دسته از افراد نیستید به‌راحتی می‌توانید از طریق مانیتوری که در قسمت جلوی صندلی شما قرار دارد برای بازی کردن استفاده کنید. البته اگر با تحقیق و جستجو درباره قیمت بلیط هواپیما استانبول بلیط بیزینس و ویژه تهیه‌کرده باشید به‌اندازه کافی خدمات برای سرگرم کردن شما در طول پرواز فراهم است. یا اینکه می‌توانید با استفاده از یک جدول سودوکو یا هر جدول دیگری که به آن علاقه‌مند هستید برای مدتی فکر پرواز را از خود دور کنید. بازی کردن یکی از ساده‌ترین راه‌های است که زمان را برای شما به دست فراموشی می‌سپارد.

فیلم ببینید و خاطره سازی کنید

به زمان پرواز خود توجه کنید؛ مثلاً اگر قرار است دو ساعت در هواپیما باشید با تماشای یک فیلم 120 دقیقه‌ای می‌توانید از زمان شروع پرواز تا زمان رسیدن به مقصد حسابی سرگرم شوید. مخصوصاً اگر فیلم محبوب شما در حال پخش شدن باشد. این مهم در برخی از ایرلاین ها برای پروازهای اکونومی همانند پرواز بیزینس دنبال می‌شود. حال اگر این مهم برای شما فراهم نبود از طریق گوشی یا تب لت خود می‌توانید این سرگرمی را برای خود فراهم کنید. در نظر داشته باشید که اگر می‌خواهید با گوشی به تماشای فیلم بپردازید. حتماً پایه مخصوص برای گوشی و هندزفری را با خود همراه داشته باشید.

عکس بگیرید و قدم بزنید

قرار نیست شما چون سوار هواپیما شده‌اید مدام روی صندلی خود بنشینید تا به مقصد برسید. به‌راحتی می‌توانید قدری در کابین هواپیما قدم بزنید. این امر بدون شک از کسالت‌آور بودن پرواز شما جلوگیری می‌کند. از سوی دیگر سبب می‌شود تا به‌راحتی بتوانید با دوستان و هم‌سفران خود در طول پرواز نیز به معاشرت بپردازید. این امر سبب می‌شود زمان برای شما بسیار در طول سفر کوتاه شود مخصوصاً اگر تنها به مسافرت رفته باشید. از سوی دیگر می‌توانید با گرفتن عکس‌های یادگاری از محیط بیرون و فضای داخل هواپیما یا از خودتان به سرگرم کردن خود بپردازید. در نظر داشته باشید که عکاسی شما نباید سبب ایجاد مزاحمت برای دیگران شود.

خوش‌خواب‌ها بالشت خود را فراموش نکنند

شما هم اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به‌محض سوارشدن به هواپیما و خودرو شخصی خود به خواب می‌روید. به‌راحتی می‌توانید با همراه داشتن یک بالشت سفری با خوابیدن از یاد ببرید که چند ساعت در هواپیما منتظر رسیدن به مقصد بوده‌اید. پس گوشی خود را در حالت پرواز قرار دهید و یک‌چشم بند روی چشم‌هایتان بکشید و بالشت را زیر سرتان بگذارید و دیگر منتظر هیچ‌چیز نباشید مگر اینکه خدمه پرواز شمارا برای پیاده شدن از هواپیما بیدار کنند. البته با مراجعه به سایت علی بابا هم می‌توانید تا ساعت‌ها با مشاهده قیمت بلیط هواپیما استانبول برای سفرهای بعدی خود سرگرم شوید.

کلام آخر پیرامون سرگرم شدن در هواپیما

همان‌طور که در طول مقاله پیش رو مطالعه کردید برای این‌که مدت‌زمانی که در هواپیما هستید شمارا کسل نکند. نیاز است قدری در این تایم خود را سرگرم کنیم. گزینه‌های بسیار متفاوتی بسته به سلیقه افراد در پیش رویشان قرار دارد؛ مثلاً برخی با گوش دادن به موسیقی آرام ترجیح می‌دهند که در طول پرواز برای شروع یک روز کاری جدید در مقصد ریلکس کنند. عده‌ای تمایل به بازی کردن و سرگرم شدن با حل جدول دارند. برخی تماشای یک فیلم نه‌چندان طولانی را ترجیح می‌دهند. خواندن کتاب، یادداشت کردن مسائل روزمره در طول سفر و سایر موارد دیگر به شما کمک می‌کند تا سفر خوبی را در همان بدو ورود برای خود تداعی کنید. امید است مطالب ارائه‌شده توانسته باشد برای سفر با هواپیما و سرگرم شدن شما موردت وجه‌تان قرارگرفته باشد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.