Take a fresh look at your lifestyle.

چگونه با هوش مصنوعی صدای خواننده را عوض کنیم

شاید برایتان جالب باشد بدانید که چگونه با هوش مصنوعی میتوان صدای خواننده را تغییر داد و آهنگ یک خواننده را با صدای خواننده ای دیگر پلی کرد. این کار بسیار ساده و آسان می باشد و به راحتی میتوانید در کمتر از چند دقیقه با هوش مصنوعی صدا خواننده ها را عوض کنید. در ادامه این مطلب می خواهیم با یک راهکار ساده عوض کردن صدای خواننده را با هوش مصنوعی به شما آموزش بدهیم.

چگونه با هوش مصنوعی میشود صدا خواننده را تغییر داد

اگر می خواهید صدای خواننده ها را با هوش مصنوعی تغییر دهید این روش را انجام بدهید. البته برای استفاده از قابلیت ها بیشتر این برنامه باید اشتراک بخرید. قبل از استفاده باید فیلتر شکن خود را روشن کنید.

1- وارد سایت Musicfy شوید.

2- سپس روی کادر سبز رنگ کلیک کنید.

3- سپس بر روی گزینه ای که با فلش نشانداده شده است کلیک کنید و آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

4- بعد از انتخاب آهنگ روی کادر Select Artist کلیک کنید و خواننده مورد نظر را انتخاب کنید.

5- بعد از انتخاب خواننده بر روی کادر بنفش در قسما پایین کلیک کنید تا آهنگ ساخته شود.

آسان ترین روش استفاده از هوش مصنوعی برای ساخت و تغییر صدا خواننده های مختلف با کمترین زمان ممکن برای آشنایی با این روش وارد سایت شوید.

سخن پایانی

این روزها هوش مصنوعی جایگاه ویژه ای در زندگی بشر پیدا کرده است. برخی از افراد از پیشرفت و بودن هوش مصنوعی احساس خطر و نا امنی می کنند. گرچه از واقعیت این موضوع نیز نمی توان فرار کرد. اما در کل تاریخ پیشرفت علم و تکنولوژی برای انسان ها جذاب بوده است گرچه این موضوع ممکن است جان انسان ها، حیوان ها و حتی گیاهان را تحت تاثیر قرار دهد. ولی باید در جای درست از آن استفاده شود.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.