Take a fresh look at your lifestyle.

رابطه جنسی چه مدت باید طول بکشد ؟

 

این یک امر طبیعی است که خود را با دیگران ، چه در مشاغل و زندگی اجتماعی و چه روابط عاشقانه مقایسه کنیم. ما مشتاقیم بدانیم که آیا عادات و خواسته های ما نرمال هستند؟ خصوصا در مورد تجربیات جنسی یعنی چیزی که صحبت کردن در موردش برای همه یکسان نیست. خوشبختانه ، یک نظرسنجی در سال 2017 ، یک سوال را منتشر کرد یک سؤال راجع به رابطه جنسی که بیشتر ما کنجکاو یم بدانیم .اما ممکن است از پرسیدن آن خجالت بکشیم.این سوال که سکس چه مدت باید طول بکشد؟

طبق یافته های جهانی وب سایت ازدواج انگلستان Saucy Dates بیش از 3000 زن و مرد را در مورد مدت زمانی که آرزو می کردند رابطه جنسی (بدون حساب کردن نوازش های اولیه) به طول انجامد ، مورد نظرسنجی قرار گرفتند. از نتایج به دست آمده معلوم شد ، از شرکت کنندگان در نظرسنجی ، هر دو جنس تقریباً نظری مشابه داشتند ، و مدت ایده آل آنها برای رابطه جنسی حدود 25 دقیقه بود.

طبق این بررسی ، زنان می خواهند رابطه جنسی ایده آل خود 25 دقیقه و 51 ثانیه به طول انجامد ، در حالی که مردان می گویند 25 دقیقه و 43 ثانیه زمان ایده ال آنها در رختخواب یا هر کجا که تصمیم گرفتند رابطه برقرار کنند است. این تحقیق میانگینی ناسازگار، حدود 16 دقیقه را نشان میدهد.

این نظرسنجی همچنین نظرهای مختلف کشورهای مختلف را نشان داد. آمریكایی ها در 17 دقیقه و 5 ثانیه اول شدند ، كانادایی ها دقیقاً 17 دقیقه میخواهند و انگلیسی ها این كار را در 16 دقیقه و 58 ثانیه انجام میدهند. همچنين مشخص شد كه مردانی که در دهه ی 30 سالگیشان بودند در اوج زندگی جنسی قرار دارند.

به نظر می رسد که داده های بدست آمده با ان چه که مردم میخواهند یکسان نیست و زوج ها میتوانند خیلی بیشتر روی این مسئله کار کنند. در مقاله ای یک متخصص روان درمانی روش های مختلفی را برای شروع این نوع مکالمه توصیه می کند. این موارد شامل تمرکز روی یک موضوع در هر مکالمه و تمرکز بر نیازهایتان در مقابل شکایات است.

ما نیازی به نظرسنجی یا کارشناسان نداریم تا بدانیم که رابطه جنسی می تواند یک تجربه لذت بخش و مثبت باشد. با این حال ، متخصصان می توانند مزایای سلامتی اضافه شده برای رابطه جنسی را تأمین کنند. به عنوان مثال جان کان به مجله  MyDomaine گفته که ارتباطی قوی بین رابطه جنسی و طول عمر وجود دارد. کان گفت: این که شما می توانید زندگی خود را طولانی تر کنید و همچنین خطر ابتلا به بیماری های قلبی را با روابط جنسی کاهش دهید ، در بین مردم (یا حتی توسط پزشکان معالج) چندان مشهور نیست

از دیدگاه متخصص زنان ، مقاربت منظم می تواند لیبیدو شما را تقویت کند ، کالری بسوزاند ، لگن شما را تقویت کند و اگر برخی تمرینات کگل را به ان اضافه کنید ارگاسم طرف مقالتان را افزایش میدهد.

کیمبرلی جانسون در سال 2017 به MyDomaine گفت:رابطه های جنسی آهسته و عاطفی میتواند اثری ماندگار داشته باشد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.