Take a fresh look at your lifestyle.

معرفی ۶ برنامه تغییر صدا خواننده با هوش مصنوعی با لینک دانلود

با ادامه پیشرفت فناوری، صنعت موسیقی نیز شاهد تغییر به سمت ابزارها و نرم افزارهای هوش مصنوعی شده است. یکی از هیجان انگیز ترین پیشرفت ها در این زمینه استفاده از برنامه هوش مصنوعی با عنوان تغییر صدای خواننده ها می باشد. این برنامه قدرتمند میتواند صدای خواننده را تجزیه و تحلیل کرده سپس آهنگ جدید و حتی آلبوم جدید را از آن خواننده ایجاد کند. اما کدام نرم افزار هوش مصنوعی برای تغییر صدای خواننده بهتر است؟ در ادامه مطلب شش نمونه از بهترین برنامه های هوش مصنوعی برای تغییر صدای خواننده را معرفی خواهیم کرد.

بهترین برنامه های هوش مصنوعی برای تغییر صدای خواننده

تمام برنامه ها، ابزارها و ربات های تغییر صدا با هوش مصنوعی به این شکل کار می کنند که میکرفون برنامه را روشن میکنید سپس آهنگی که می خواهید را خودتان به صورت زنده میخوانید یا آن را با صدای خواننده مورد نظر پلی میکنید سپس روی اسم خواننده ای که میخواهید آهنگ با صدای او خوانده شود کلیک میکنید. در پایان برنامه آهنگ مورد نظر شما را با صدای خواننده ای که انتخاب کرده اید تحویل شما می دهد به همین راحتی. اما مطمئنا کار با اپلیکیشن های تغییر صدای خواننده متفاوت است و هر کدام محیط کاربری متفاوتی دارد. در ادامه 5 مورد از بهترین برنامه های هوش مصنوعی برای تغییر صدای خواننده را به شما معرفی کرده و لینک دانلود آن ها را قرار می دهیم.

Voice.ai -1

این برنامه تغییر صدا یا هوش مصنوعی برای ویندوز است و در حال حاضر نسخه گوشی آن نیامده است. شما میتوانید متن و یا صدا را با کمک این نرم افراز بر روی صدای خواننده ی مورد نظر خود قرار دهید. این نرم افزار هوش مصنوعی رایگان است با وصل کردن میکروفون صدای مورد نظر را ضبط میکند سپس کاراکتر دلخواه را انتخاب میکنید و صداگذاری روی آن شخصیت انجام میشود.

Synthesizer V by Dreamtonics -2

یک نرم افزار محبوب تبدیل متن به گفتار می باشد که می تواند صدای خواننده ها را تغییر بدهد. همچنین به کاربر این اجازه را می دهد تا آهنگ های صوتی واقعی ایجاد کند که تشخیص آنها بسیار دشوار میباشد. استفاده از این برنامه مزیت و معایبی نیز دارد. بزرگترین نقطه ضعف این نرم افزار هزینه آن می باشد. اما با این وجود برنامه ای خوب برای هوش مصنوعی میتواند باشد.

Uberduck.ai -3

استفاده از این برنامه مزایای زیادی دارد که شامل طیف گسترده ای از صداها و زبان ها و همچنین گزینه های تنظیم دقیق برای تنظیم کردن سرعت، لحن، زیر و بم و گفتار می باشد. رابط های موجود در برنامه امکان تغییرات سریع را فراهم میکند. کیفیت صدای تولید شده نیز بسیار خوب میباشد. اما افکت ها و ویرایش های پیشرفته تر ممکن است با این نرم افزار امکان پذیر نباشد. برخی از کاربران این برنامه را خیلی رباتیک میدانند یعنی صداهایی که تولید میکند مانند ربات است گرچه شاید تمام برنامه های هوش مصنوعی این مشکل را داشته باشند.

Typecast.ai -4

این برنامه هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می دهد متن را به آواز یا متن را به رپ تبدیل کنند. این برنامه میز مزایا و معایبی دارد، مزایا شامل توانایی ایجاد آسان آهنگ های صوتی با استفاده از انواع صداها و توانایی کنترل کامل بر سرعت و زیر و بم کردن آهنگ های ایجاد شده می باشد. علاوه بر این به کاربران این امکان را میدهد تا آثار خود را به سرعت از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

Voicemod.net -5

این برنامه تغییر صدا با هوش مصنوعی نیز این امکان را به شما میدهد تا متن یا آهنگ خواننده ای دیگر را با صدای یک شخص دیگر درست کنید. همچنین این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده می باشد تا کسانی که اهل فناوری نیستند بتوانند راحت تر از این برنامه استفاده کنند. این برنامه پولی می باشد اما نسخه رایگان آن نیز در دسترس و مورد استفاده می باشد. همچینین این برنامه دارای افکت های مختلفی برای ساخت صدا می باشد.

Vocaloid.com -6

این نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی نیز قابلیت تغییر صدا را دارد. این برنامه نیز دارای نسخه رایگان است تا بتوانید با نحوه کارکرد و عملکرد بهتر این برنامه آشنا شوید فقط با نسخه پولی آن به گزینه های بیشتری دسترسی دارید مانند صداهای بیشترو افکت های مخلتف، همچنین صداهای مختلف را به چندین زبان ارائه می دهد. این برنامه در سراسر کشورهای جهان میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

سخن پایانی

وقتی صحبت از تغییر صدا با هوش مصنوعی میشود شاید کاربر از یک برنامه انتظارات زیادی را داشته باشد اما این برنامه ها بر اساس طرح های مختلفی طراحی شده اند و نتایج آنها میتواند برای هرشخصی بسته به نیاز آن متفاوت باشد. به عنوان مثال بعضی از برنامه های هوش مصنوعی در سبک خاصی از موسیقی تخصص دارند در حالی که ممکن است بعضی دیگر در افکت ها و ویژگی های خاص تخصص داشته باشند. به همین خاطر شاید پیدا کردن برنامه مناسب برای کار شما کمی با آزمون و خطا پیش رود تا مناسب ترین برنامه برای رفع نیاز خود را پیدا کنید. اما این برنامه از هیجان انگیز ترین برنامه های هوش مصنوعی در قالب تغییر صدا می باشد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.