Take a fresh look at your lifestyle.

سابسکرایب (معنی سابسکرایب چیست و چگونه در یوتیوب سابسکرایب شویم ؟)

سابسکرایب یعنی چه؟

یوتیوب یک پلت فرم ویدیویی است که تعداد بیشماری فیلم دارد. یکی از قدیمی ترین پلتفرم های ویدئویی آنلاین که میتوانیم در کنار ویکی پدیا و گوگل هرگونه اطلاعاتی را در آن جستجو کنیم. فراموش نکنید که دکمه subscribe را فشار دهید! این یک یادآوری رایج است که از بسیاری از سازندگان در یوتیوب می شنویم. اما subscribe یعنی چه و این کار برای چیست؟

منظور از subscribe در یوتیوب چیست؟

subscribe به معنی اشتراک یا مشترک شدن می باشد. در حین جستجو در یوتیوب با فیلم های جالبی روبرو می شویم. با این حال، پس از تماشای ویدئو یا بستن برنامه، برای یافتن فیلم های مشابه برای سرگرمی یا آموزش خود تلاش می کنیم. سابسکرایب در یک کانال یوتیوب خاص به شما کمک می کند این فیلم ها را مجدداً تماشا کنید یا لیست پخش فیلم های مشابه را نیز مشاهده کنید. زمانی که شما در یوتیوب عضو یک کانال میشوید یا کاربر خاصی در یوتیوب را دنبال میکنید، با زدن subscribe،  هر زمان که محتوای جدیدی از آن منبع ظاهر شود، می توانید به روزرسانی های فوری را دریافت کنید. همچنین به شما این امکان را می دهد که فعالیت های کاربر را مشاهده کنید، مانند فیلم هایی که “مورد علاقه” نامیده شده اند، رتبه هایی که داده شده است و نظراتی که باقی مانده است. دکمه “subscribe” در کنار هر نام کاربری در سایت YouTube ظاهر می شود.

معنی سابسکرایب

به عبارت ساده subscribe در یوتیوب مانند فالو در اینستاگرام است و زمانی که شما از محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط یک کاربر یا کانال در یوتیوب خوشتان بیاید می توانید با سابسکرایب کردن آن کاربر یا کانال یوتیوب به محض اینکه آن شخص یا کانال محتوای جدیدی را به اشتراک گذاشت آن را مشاهده کنید. درست مانند اینستاگرام در یوتیوب نیز این امکان برای شما فراهم است که نوتیفیکیشن شخص یا کانال سابسکرایب شده را فعال کنید تا محتوای جدید آن ها به شما اطلاع رسانی شود.

subscribed

بعد از اینکه شما شخص یا کانالی را سابسکرایب می کنید دکمه subscribe به رنگ طوسی (مانند شکل بالا) در می آید و نوشته روی آن به subscribed تبدیل می شود. با کلیک روی علامت زنگوله می توانید نوتیفیکیشن کاربر یا کانال سابسکرایب شده را روشن کنید. برای خارج شدن از حالت سابسکرایب کافی است روی دکمه subscribed کلیک کنید.

در صورت ورود به سیستم حساب Google، دکمه های سابسکرایب در کنار همه نامهای کاربر و کانال در YouTube ظاهر می شود. برای سابسکرایب کردن یک کاربر روی دکمه کلیک کنید، یک پنجره تأیید ظاهر می شود. اگر می خواهید هشدارهای ایمیل مربوط به فعالیت جدید و همچنین نمایش آن در مرکز اشتراک را دریافت کنید، کادر برچسب “همچنین برای من بارگذاری کنید” را علامت بزنید. کاربر مورد نظر هشداری دریافت می کند که نشان می دهد شما در کانال وی مشترک شده اید.

مدیریت سابسکرایب ها

از مرکز اشتراک می توانید به اشتراکات دسترسی داشته باشید. برای دسترسی به آن ، روی منوی کشویی کنار نام کاربری خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. “اشتراک” نیز به عنوان یک گزینه در کنار “همه فعالیت ها” و “توصیه ها” در صفحه اصلی اصلی YouTube در youtube.com ظاهر می شود. از طریق مرکز اشتراک ها ، می توانید محتوای جدید کانال های مشترک خود را مرور کرده ، محتوای هر کاربر را نمایش دهید و تنظیمات هشدار ایمیل مربوطه را تغییر دهید. کاربرانی که مشترک آنها شده اید به عنوان یک لیست در سمت چپ ظاهر می شوند.

معنی سابسکرایب در یوتیوباگر کاربر YouTube دیگری در کانال حساب کاربری شما مشترک شود، می تواند ویدیوها ، رتبه بندی ها و نظراتی را که شما انتخاب می کنید برای عموم مشاهده کند. آنها نمی توانند ویدیوهای خصوصی را که در حساب شما میزبانی شده است مشاهده کنند. برای تغییر محتوای عمومی و فعالیت شما در YouTube و اطلاعاتی که مشترکان شما می توانند مشاهده کنند ، از پیوند “تنظیمات” که در منوی کشویی زیر نام کاربری شما در گوشه سمت راست بالای هر کدام ظاهر می شود ، دیدن کنید. صفحه در یوتیوب پیوند “Activity Sharing” را باز کنید تا فعالیتهایی که در فید حساب کاربری شما گنجانده شده است را تغییر دهید. این فید برای همه افرادی که در حساب YouTube شما مشترک شده اند قابل دسترسی است.

چگونه در یوتیوب سابسکرایب شویم

برای اینکه در یوتیوب دنبال کنندگان خود را بالا ببرید و لایک های بیشتری دریافت کنید باید تعداد افرادی که شما را سابسکرایب کرده اند بیشتر شود. برای این کار باید آن ها را ترغیب به سابسکرایب خودتان کنید می توانید نمونه ای از کارهای جذابی که در یوتیوب به اشتراک گذاشته اید را در اینستاگرام خود برای آن ها به نمایش بگذارید و نحوه سابسکرایب کردن در یوتیوب را به آن ها آموزش دهید. آن ها باید نام کاربری شما در یوتیوب را سرچ کرده و به روشی که در بالا گفته شد شما را سابسکرایب کنند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.