Take a fresh look at your lifestyle.

متن تشکر رسمی کوتاه، جدید و خاص

در برخی از شرایط در برابر زحمات دیگران می خواهیم یک تشکر خاص را انجام بدهیم. در ادامه این مطلب چند نمونه متن تشکر رسمی کوتاه، جدید و خاص نوشته شده است که برای تشکر کردن از دیگران می توانید از آنها استفاده کنید.

متن تشکر رسمی کوتاه

می‌خواهم از شما برای زحماتی که در راهنمایی و هدایت من در مسیر شغلی‌ ام متحمل شدید سپاسگزاری کنم.

این احتمالاً تمام چیزی است که برای ابراز قدردانی از صمیم قلب باید بگویم. ان شاءالله که برکات و حمایت خداوند با شما همراه باشد.

من از همه حمایت ها و انگیزه های شما قدردانی می کنم.

سپاسگزاری نه تنها بزرگترین فضیلت است، بلکه والد همه فضایل است. از شما برای همه زحماتی که متقبل شده اید ممنون.

روز تولد هر فرد خاص ترین روز برای او است و تو امروز در این روز خاص با ارسال هدیه ی زیبایت و پیام تبریک برآمده از دلت مرا شاد ساختی ای مهربان از تو قدردانم.

من امروز همین که از خواب برخاستم با دیدن پیام شیک و هدیه با ارزش تو در روز تولدم لبخندی عمیق را در همه ی وجودم احساس کردم عزیز دلم دوست مهربانم از تو به خاطر همه ی خوبی ها است نهایت تشکر را دارم.

به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف درمحیط کار تقدیم می‌دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار را در مجموعه مسئلت دارم.

دوست های خوبم از اینکه منت بر سر من گذاشته اید و در این روز با زحمات خود و چنین هماهنگی های خاص تولد مرا جشن گرفته اید از شما نهایت سپاس را دارم .

از همه شما برای کار باورنکردنی که اخیراً انجام داده اید بسیار سپاسگزارم. من می دانم که همه ما تحت فشار زیادی هستیم، اما شما مانند قهرمانان با آن برخورد کرده اید. من واقعاً افتخار می کنم که بخشی از این تیم هستم و می دانم که قوی تر از همیشه از این دوران سخت عبور خواهیم کرد. سپاس از فداکاریتان.

بهترین دوستم ، بی نهایت از تو سپاسگزارم بخاطر اینکه در این مصیبت تلخ در لحظه هایی که توان و طاقتم را از دست دادم در کنارم بودی و دست محبت و نوزاش بر سرم کشیدی ، امیدوارم لایق آن باشک که در خوشحالیها و لحظات خوب زندگی ات کنار تو باشم.

متن تشکر رسمی کوتاه و جدید

در برابر این هدیه زیبا، پاسخی که درخور شأن و شخصیت شما سراغ ندارم. امیدوارم بتوانم در آینده ذره‌ای از لطف‌هایتان را جبران کنم. بابت همه خوبی‌ هایتان ممنونم. با احترام.

در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند همیشه سبزند

و آنان که محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می مانند

بابت همه خاطرات خوبمان ممنون

بسیار سپاس گزارم که تحت نظر و برای شما کار می کنم. جدا از مدیریت تان؛ رهبر ما هم شما هستید. ممنون از این که مرا راهنمایی می کنید.

اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت.

بدینوسیله از تلاش و زحمات مستمر حضرتعالی تقدیر و تشکر میگردد.

از خداوند متعال برایتان سلامتی، بهروزی و توفیق استمرار خدمتگزاری را مسئلت دارم.

بهترین انسان ها کسانی هستند که نمی توانند نسبت به مشکلات نیازمندان بی تفاوت بمانند. و شما دقیقاً از این نوع هستید. چقدر خوش شانسم که شما را به عنوان دوست خود دارم. ممنون.

متن تشکر رسمی و کوتاه

از تمام وقت و تلاشی که برای امکان پذیر ساختن این رویداد صرف کردید قدردانی می کنم.

از شما ممنونم که مرا تشویق کردید تا برای بهترین ها تلاش کنم.

امسال دوباره تولد فوق‌العاده‌ای بود، و شما نقش بسیار مهمی در تحقق آن داشتید. از همه شما متشکرم که آمدید و تولدی به یادگار به من دادید!

متن تشکر رسمی کوتاه و خاص

از صمیم قلبم سپاسگزارم که با این هدیه بی نظیر امروز را به یک روز فوق العاده خاص تبدیل کردید. لطف و محبت شما همیشه بیش از انتظارات من بوده است.

تشکر و تقدیر برای شماست که

همواره لطفتان را به من ارزانی داشتید.

از زحماتتان بی‌نهایت تشکر می‌کنم.

همه ی تشکر و قدردانی ام ویژه کسی است که در همه ی سختی ها کنارم بود

ودر تک تک لحظات زندگی همراه و هم قدمم

ممنونم ازت بابت تمام انچه که بی منت به من بخشیدی و تنهایم نگذاشتی

تلاش وهمت والای شما همکاران شرکت باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه گردیده است.

لذا بدین گونه به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی تقدیر و تشکر می گردد.

امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

شما همیشه مسئولیت پذیر هستید و تلاش می کنید تا کار خود را به خوبی و به موقع انجام دهید. بسیار قابل تقدیر است.

مهمترین چیز برای من این است که کسی را داشته باشم که در هر شرایطی از من حمایت کند. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که شما را ملاقات کردم، رفیق. ممنونم که دوستی بودی که همیشه دوست داشتم داشته باشم.

هیچ کلمه ای نمی تواند قدردانی من را از شما بیان کند. تو به معنای واقعی کلمه زندگی من را نجات دادی و من هرگز آن را فراموش نمی کنم. دوستانی مثل تو به سختی پیدا می شوند.

من مهارت های ارزشمند زیادی در گذر زمان از شما آموختم. ممنون از راهنمایی شما. بابت هر کاری که برای من انجام داده اید؛ تشکر می کنم.

ممنون از لطف شما؛ شما برای من دوست بسیار ارزشمندی هستید تو همیشه در زندگی من مایه شادی بوده ای. من دعا می کنم که پروردگار ما سخاوتمندانه شما را در هر کاری که انجام می دهید برکت دهد.

از همه کسانی که تولد من را از دست دادند و تبریک گفتند صمیمانه تشکر می کنم. از همه برای شرکت در جشن تولد من با آغوش باز سپاسگزارم.

محبت چشمه‌ای‌ست از جنس نور

هم ارادت هم سلام از راه دور

سپاس بابت پیام تبریکتان

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.