Take a fresh look at your lifestyle.

رنگ مانتو سال ۱۴۰۲ چیست؟ امسال چه رنگ مانتویی مد است؟

هر ساله با نزدیک شدن به سال جدید همه ی خانوم ها به این فکر هستند که امسال چه رنگ و چه مدل مانتویی مد شده است. موسسه ی پنتون که هر ساله طی مراسمی انتخاب رنگ سال را به عهده دارد، امسال رنگ قرمز پرشین را به عنوان رنگ سال 1402 و 2023 انتخاب کرده است.

در عید 1402 تولید مانتوهایی به رنگ قرمز پرشین مورد توجه طراحان مد و پوشاک بوده است. رنگ قرمز پرشین ترکیبی از دو رنگ آبی و قرمز را به نمایش میگذارد. یکی از دلایل انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال 1402 و 2023 توسط این کمپانی این بوده است که این رنگ قدرت و جسارت را در افراد به وجود آورد. به همین دلیل افرادی که رنگ قرمز پرشین را به عنوان رنگ مانتو سال 1402 انتخاب میکنند افرادی با اعتماد به نفس بالا هستند. این رنگ نمادی از خاک سرخ خلیج فارس می باشد. در ادامه عکس هایی از مانتو به رنگ سال 1402 آورده شده است.

رنگ مانتو سال ۱۴۰۲ چه رنگی است؟

انتخاب رنگ مناسب برای مانتو موضوع مهمی برای بعضی از خانم ها است. رنگی که امسال به عنوان رنگ سال 1402 انتخاب شده است رنگی گرم و پرهیجان است و شاید همه ی خانم ها دوست نداشته باشند از این رنگ به عنوان رنگ مانتو خود استفاده کنند و ترجیح دهند از دیگر رنگ های ترند مانتو سال 1402 استفاده کنند. در انتهای مطلب چند نمونه عکس رنگ مانتو مد سال ۱۴۰۲ که ممکن است مورد پسند بعضی از خانم ها باشد هم آورده شده است.

عکس مانتو قرمز پرشین

ترکیب رنگ سفید با قرمز پرشین می تواند بسیار جذاب باشد و استایلی متفاوت را برای شما ایجاد کند. یک مانتو کتی با رنگ سال 1402 و شومیز سفید می تواند انتخاب درستی برای امسال شما باشد.

رنگ مانتو سال 1402
رنگ مانتو سال 1402
مانتو رنگ سال 1402

پوشیدن کت و شلوار کلاسیک خیلی در بین همه طرفدار دارد و استایل شما را بسیار شیک و زیبا جلوه میدهد. در سال 1402 میتوانید کت و شلوار با ترکیب رنگ قرمز پرشین استفاده کنید.

استفاده از یک استایل خاص و متفاوت میتواند اعتماد به نفس شما را در چندین برابر کند

رنگ مانتو سال 1402
مانتو برای سال 1402

البته ممکن است در این میان افردای باشند که طرفدار این سبک از رنگ ها نباشند و ترجیح می دهند رنگ متفاوتی را برای مانتو سال 1402 انتخاب کنند.

رنگ مانتو سال 1402: مشکی همیشه مد است!

استفاده از رنگ مشکی همیشه مورد توجه بسیاری از طراحان بوده و هیچ وقت از جذابیت آن کم نشده، میتوانید برای رنگ مانتو عید 1402 رنگ مشکی را انتخاب کنید

رنگ مانتو سال 1402: رنگ های نود

انتخاب رنگ های نود مانند رنگ های کرم و طوسی و آبی پاستیلی همیشه مد بوده است و با هر ترکیب رنگی در استایل شما جور در می آید.

رنگ مانتو سال 1402

انتخاب رنگ های روشن برای مانتو 1402 حس و حال خوب فصل بهار را دوچندان می کند.

رنگ طوسی همیشه و هر زمان مورد توجه خانم ها و حتی آقایان برای انتخاب لباس بوده است.

1402 مانتو چه رنگی مد است
مانتو رنگ سال

در انتخاب رنگ مانتو فقط به اینکه امسال چه رنگ مانتویی مد است بسنده نکنید و رنگی را انتخاب کنید که با چهره و اندام شما هماهنگ باشد و حس خوب و اعتماد به نفس به شما بدهد. پس رنگی را برای مانتو عید 1402 خود انتخاب کنید که با پوشیدنش بیشتر بدرخشید و همین طور این رنگ باعث حس بهتر در شما شود.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.