Take a fresh look at your lifestyle.

راه حل هایی برای اتاق های نشیمن کوچک

راه هایی برای اتاق های نشیمن کوچک

ایده های اتاق نشیمن کوچک برای خانه هایی با ظاهر ناخوشایند.

یک اتاق نشیمن باریک،تقریبا عضوی جداناپذیر از  خانه های شهری است،البته نباید این را فراموش کنیم که این مشکل می تواند در تمام مکان هاوجود داشته باشد.دیوارهای رنگی و خطوط تمیز یک روش کلاسیک هستند که با رنگ های روشن و الگوی قوی در مکان های کوچک استفاده می شود تا فضا بزرگتر به چشم بیاید. گالری ما در زیر شامل برخی از نکات برای اتاق های نشیمن کوچک است،مطمئنا اگر طراحان بتوانند این ایده را عملی کنند، قطعا شماهم قادر به انجام اینکار خواهید بود.

دکوراسیون مدرن،دکوراسیون فضاهای کوچک

 

 

 

اتاق های نشیمن در خانه های شهری:

چگونه یک اتاق نشیمن باریک را گسترش دهیم؟ در این خانه شهری ناتینگ هیل، طراح داخلی Suzy Hoodless از خطوط قوی و تمیز برای نشان دادن سقف بلند استفاده کرده است.همچنین از یک سری مبل با طراحی جورج اسمیت و کوسن های رنگی سفارشی استفاده شده است. هنگامی که فضا محدود می شود، می تواند وسوسه کننده باشد که تلویزیون را به دیوار وصل کنید تا فضای تان بزرگتر شود، اما در اینجا شما میتوانید باگذاشتن یک آینه بدون قاب اطمینان حاصل کنید که یک نقطه کانونی برای بزرگ نشان دادن فضایتان ایجاد کرده اید.

 

استفاده از رنگ روشن در طراحی
طراحی مدرن،دکوراسیون جدید

پایان دادن به کارهای باقیمانده:

وسایل مخملی،چرم و سنگ های مرمر بافت هایی مختلف و طرحی جالب در اتاق های نشیمن کوچک هستند که توسط Sarah Chamber’s در جنوب لندن طراحی شده است.طرح های شرقی در سراسر اتاق پراکنده شده اند و در طراحی انسجام ایجاد می کنند. جزئیات ظریف بر روی درهای سفید و بلند اتاق نشیمن همراه با مروارید هایی با طرح هندسی و کاغذ دیواری با طرح Nobilis ترکیب شده است. این طرح جذاب به طور زیبایی، شکوفایی خاصی را پدید می آورد.

 

عکس دکوراسیون اتاق نشیمن

الگوهای جذاب:

طرح Crittal با  دیوارهای متمایز و متفاوت در فضای این اتاق نشیمن با طراحی Turner Pocock ایجاد شده است. با استفاده از این طرح الگوهای مبلمان و فرش ها و… را میتوانید در آینه منعکس کنید و یا به عبارتی میتوانید آینه های دوقلو را در هردو طرف مبلمان گذاشته تا هم زیبایی نور را و هم تمام دکور استفاده شده در فضایتان را منعکس کند.

استفاده از آینه در دکوراسیون های جدید

اتاق نشیمن:

Bert & May کاشی های زیبایی را ایجاد کرده اند که با وجود فضایی محدود،آنها با استفاده از روش های هوشمندانه از جایی کوچک برای ایجاد یک مکان زندگی راحت استفاده میکنند.دیوارها با تخته های چوبی اصلاح شده با طراحی Bert & May پوشیده شده اند و همچنین فریم های پنجره با رنگ سیاه و سفید رنگ آمیزی شده اند. البته میتوانید با الگو گرفتن از این دکور فرش ها،مبل ها و کوسن ها با طراحی های متمایز را با یکدیگر ادغام کنید و همچنین ترکیبی از چراغ ها و نورپردازی های آرام را بر روی دیوارها استفاده کنید.

 

استفاده از سقف های بلند برای خانه های باریک و کوچک

اتاق نشیمن و استودیوی کوچک برای هنرمندی در چلسی:

این استودیو 90 متری متعلق به هنرمندی در چلسی با زمینه روشن است که با بازسازی مجدد در فضای داخلی به اتاقی نشیمن برای خانواده ای 5 نفره تبدیل شده است.(با کمک طراح: Eve Mercier).یک سقف مقاوم (Perpex) در قسمت بالا نصب شده است که اتاق نشیمن را دلبازتر کرده و همچنین باعث ایجاد این توهم میشود که فضا بزرگتر به چشم بیاید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.