Take a fresh look at your lifestyle.

مسافرت ۴ روزه کجا بریم؟ (بهترین مکان ها برای گردش ۴ روزه)

برای رفتن به مسافرت 4 روزه باید به دنبال مکان هایی بگردید که کم ترین فاصله را با محل زندگی شما داشته باشند. البته این موضوع هم مهم است که می خواهید با چه وسیله نقلیه ای به آنجا بروید. در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که بهترین مکان برای مسافرت 4 روزه کجاست و به چه جاهایی می توانیم برای گردش 4 روزه برویم.

مسافرت 4 روزه کجا برویم؟

اگر می خواهید یک مسافرت 4 روزه داشته باشید و می خواهید به مکانی بروید که هم نزدیک باشد و هم زیبا باید به فاصله شهری که در آن هستید تا مکانی که می خواهید به آنجا بروید توجه کنید و محلی را انتخاب کنید تا بتوانید ساعت و روزهای بیشتری را در آن سپری کنید.

بهترین مکان برای گردش 4 روزه

چند مکان و محل تفریحی که می توانید برای تعطیلات و یا مسافرت 4 روزه همراه خانواده یا دوستان به آنجا بروید عبارت هستند از:

شمال ایران

رفتن به شهرهای شمالی در هر زمانی از سال زیبا می باشد و حس خوبی را افراد منتقل می کند. استان های شمالی ایران که شامل: رشت و مازندران می باشد شهرها و مکان های زیبای زیادی دارد که برای 4 روز می توانید به آنجا سفر کنید. اگر مسافت شما تا استان رشت کمتر است به شهرهای این استان سفر کنید و اگر تا استان مازندارن مسیر کوتاه تری دارید به آنجا بروید.

نمک آبرود در استان مازندران

نمک آبرود برای مسافرت 4 روزه

نمک آبرود یکی از شهرهای زیبای استان مازندران می باشد که تلکابین آن نیز بسیار معروف است که یکی از مرتفع ترین تلکابین های ایران می باشد.. این شهر در 12 کیلومتری چالوس قرار دارد. همچنین این شهر دارای مکان های دیدنی زیادی می باشد که می توانید برای سفر 4 روزه به آنجا بروید.

روستای ییلاقی فیلبند در استان مازندران

روستای فیلبند بین شهر آمل و بابل قرار دارد. این روستا حدود 2300 متر از سطح دریا فاصله دارد. برخی از افراد این روستا را بام مازندران نیز می نامند. اگر می خواهید به روستای فیلبند بروید حتما لباس گرم همراه خود داشته باشید چون آب و هوا سردی دارد. همچنین در نیمی از سال پوشیده از برف می باشد.

متل قو در استان مازندران

مسافرت 4 روزه به کجا برویم

متل قو یا همان سلمان شهر در منطقه ای به نام عباس آباد قرار دارد. این شهر زیبا از یک طرف روبه دریا قرار دارد و از طرفی دیگر رو به جنگل می باشد. اگر می خواهید به این شهر بروید می توانید از جاده قزوین رشت و یا از اتوبان چالوس به آنجا سفر کنید.

ماسال و روستای اولسبلنگاه در نزدیکی شهر رشت

روستای اولسبلنگاه یکی از جاهای دیدنی تالش می باشد که در نزدیکی شهر تالش و رشت قرار دارد. این ییلاق در 1489 متری در سطح دریا قرار دارد. این روستا از نظر امکانات زندگی نه آب لوله کشی دارد و نه برق دارد. اما دارای منظره زیبا و بسیار آرامش بخشی می باشد. اگر از تهران به این روستا بخواهید سفر کنید 6 ساعت طول میکشد.

باغ گیاه شناسی نوشهر در مازندران

گدرش 4 روزه به نوشهر

باغ گیاه شناسی نوشهر برای کسانی که به گل و گیاهان علاقه دارند بسیار مناسب می باشد. این مکان دیدنی بسیار حس و حال خوبی را به افراد منتقل می کند و ارزش یکبار دیدن را دارد. در این باغ انواع گونه های گل و گیاه قرار دارد.

استان اردبیل و تبریز

اگر در فصل گرم سال می خواهید به سفر بروید بهترین مکان می تواند شهرهای اردبیل و تبریز باشد. این دو شهر هم جاذبه های گردشگری زیادی برای سفر 4 روزه دارد و هم آب و هوای خوبی دارد. اگر محل زندگی شما به این دو شهر مسافت کوتاهی دارد می تواند گزینه مناسبی برای سفر باشد.

کاشان

سفر 4 روزه به کجا برویم

کاشان یکی از شهرهای تاریخی و زیبایی می باشد که می توانید برای یک سفر 4 روزه به آنجا بروید. اگر مکان های قدیمی و تاریخی را دوست دارید حتما به کاشان بروید. اگر می خواهید به کاشان بروید بهار و پاییز فصل خوبی برای سفر کردن می تواند باشد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.